Skocz do zawartości

Certyfkat - terminowa firma - czy coś


zakręcony

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jestem po miłej (naprawdę) rozmowie z pewna Panią to... Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym? Za jedyne 200 zł brutto dostaję wizytówkę w jakims katalogu, promocję na FB mojej firmy i co wazniejsze certyfikat terminowej firmy. Oczywiście zdaje sobie sprawe, że jest to łapanie jeleni. Wiem, że ten certyfikat to nic nie warte coś -i tu uwaga- jest wydawane w oparciu informacje znalezione w sieci. To znaczy, że jeżeli zawalam terminy i nie ma o tym informacji w sieci, to taki certyfikat mam bez problemu, a i nie wiem czy bym nie miał jak by co takiego sie pojawiło, zwłaszcza, że na pytanie: "ale jakie terminy", zapadła cisza i potem temat zszedł co będe miał z tego włożenie 200 zł... :)

Tak więc, czy ktos cos wie więcej o tym superanckim porojekcie? :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam adres strony. Raczej pytam o doświadczenie z bycia w tytm słitaśnym programie.

btw, jak zaczęła Pani nawijać to od razu mi sie z KRD i rzetelną firma skojarzyło :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcony, moim zdaniem to wyrzucona kasa w błoto.. ;) Już lepiej za nią się napić %%%.

Jak widzę jest to coś podobnego właśnie do rzetelnafirma.pl, a jak zdążyłem się przekonać ten ich "certyfikat rzetelności"nijak ma się do rzeczywistości...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już "firmy" z certyfikatem Rzetelna Firma, strona firmowa ładna wszystko cacy, a ich konto na allegro takie opinie że szkoda gadać.

Ale fakt, na przeciętnego usera to działa.

Dzwonili to mnie z Rzetelnej Firmy, ale oferta wydała mi się bardzo mała atrakcyjna.

Coś mi się wydaje że Terminowa Firma to tylko pomysł na złapanie kasy.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że działa to na Klienta, który ma blade pojęcie o tych faktycznych korzyściach można sprawdzić klikając w ten baner na dole ich strony.

Rozumiem, że w reklame mozna, a nawet trzeba zainwestować. Te 200 zł za rok to całe nic dla jednej firmy, zwłaszcza, że faktyczny wydatek to jakieś 130 zł za rok.

Problem w tym, że ja jeżeli już wydaję jakieś pieniądze, nawet te małe, to licze na ich zwrot z górką. A tu dostaje jakiś gó*****y certtyfikat, który ma zaświadczać o mojej terminowości (na ich stronie można doczytać o terminach dostaw, usług itp), który jest przez ich fachowców (jak mnie poinformowano i co już pisałem) weryfikowany w oparciu o informacje na mój temat jakie się znajduja w internecie.

Gdyby to mial być tylko wpis w ich katalogu, do którego każdy ma dostep, gdyby chodziło o promocję wizytówki na ich profilu na FB. To przynajmniej bym miał świadomośc, że są uczciwi wobec mnie/Klienta. A tak mam wrażenie, że jestem jeleniem, którego chce się wydupczyć bez wazeliny.

Dzięki Panowie.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kryteria przyjęcia do programu:

Firma przystępująca do projektu musi spełnić 2 kryteria:

Kryterium 1: jest uzyskiwanie i utrzymywanie ok 65% terminowości w stosunku do 100% całkowitej realizacji swoich usług.

Kryterium 2: dążenie i uzyskanie minimalizacji realizacji nie terminowych do poziomu 67% przez rok, od momentu uzyskania certyfikatu. (wzrost terminowości o 2 punkty procentowe od poziomu wymagalnego 65%).

Firma z terminowością na poziomie 66-70 % mieści się w wymaganiach certyfikatu :)

Doczytał ktoś w jaki sposób oni to weryfikują ?

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła Pani - jak już wspominałem - na pytanie moje:

- w jaki sposób Państwo weryfikujecie moją terminowość?

odpowiedziała:

- osoby z działu ... (zapomniałem nazwy) sprawdzają informacje o firmie w internecie

no to dopytałem, bo nie chciało mi sie chyba uwierzyć:

- no ale sprawdzacie w KRD, US, ZUS, dzwonicie po Klientach?

w odpowiedzi:

- nie, tylko przeszukujemy informacje w sieci

dlatego też pytałem o ewentualne Wasze doświadczenie z tym projektem, bo jakoś mi się w głowie nie misci, że to aż tak oczywiste robienie Klientów w *uja :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to "produkt" tej firmy. Przynajmniej na certyfikacie podpisują sie osoby z Bizneskonferencje :]

@soprano no, to, jak coś, to dzwoń do mła!

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie jeszcze parę dni. Właśnie startuję z projektem "Słitaśna firma". Tu za jedyne 150 zł dostaniecie różowy dyplom z kaczuszką i wpis do qlweba. Naprawdę warto!

Ja chcę! Ja chcę! :)

Misją programu „TERMINOWA FIRMA 2012” jest działanie na rzecz wzrostu terminowości i rzetelności w biznesie a także promocja, edukacja i rozwój podmiotów gospodarczych na terenie Polski.

A ja myślałem, że ich misja to szukanie jeleni... ;)

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności