Skocz do zawartości

Certyfkat - terminowa firma - czy coś


zakręcony

Rekomendowane odpowiedzi

W porównaniu z tymi, gdzie 95% jest poza terminem, to te 65% wyglada nawet nawet. Wszystko zależy od zamydlenia oczu potencjanemu jeleniowi. Znaczy przedstawienia problemu potencjalnemu Klientowi rzecz jasna!

edyta

tak sobie myślę, że ja zacznę wydawać certyfikaty na wydawanie certyfikatów

zadzwonię do KRD, terninowej firmy i całej reszty wydawaczy certyfikatów - co im to da? ano beda mieli podkłądkę, że ich certyfikaty sa certyfikowane

ps, @soprano, jako, że startujesz dopiero w biznesie jeleniołapania, to u mnie masz certyfikat gratis :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

I tak nic nie przebije promocji na PF za 1000zł z której zero ruchu...

Ludzie robią karjerę na jeleniach, tak było jest i będzie...

Na pewno takie logo w jakiś sposób podnosi dobre imię firmy u prostego internauty... Ale czy warte jest to 200zł? Lub chociaż dodatkowego linka wychodzącego? Nie sądzę.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie przebije promocji na PF za 1000zł z której zero ruchu...

Już tutaj kiedyś napisałem - mój wujek ma średniej wielkości firmę produkcyjną, jednak produkt jest dość niszowy i jego odbiorcami są wyłącznie wszelkiego rodzaju zakłady mięsne (więc taka reklama moim zdaniem nie nadaje się tutaj ani trochę) i płaci rokrocznie PF (już od kilku lat) o wiele więcej - w tamtym roku to było coś lekko powyżej 8k/netto i wydaje mu się, że to ekstra reklama ;)

Mówiłem mu już wiele razy, że to kasa wyrzucona w błoto - coś mu tam świta ale jak przyjedzie przedstawicielka z PF to dotąd gnębi, aż podpisze umowę. Jej się w sumie nie dziwię że gnębi, bo prowizje mają bardzo wysokie, ale jemu się dziwię że jest taki jeleń i nie wywali jej za drzwi :P

Zmierzam do tego, że jeleni nie brakuje a dopóki ostatni nie wyginie, to takie firmy będą ich kosić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba i ja postawię taką stronę z certyfikatem -> jest jeszcze kilka przymiotników którymi można określić firmę np. 'niechu....wa firma' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności