Skocz do zawartości

Tajemniczy Hexagon na staturnie


INOMan

Rekomendowane odpowiedzi

Racja - wideo in inglisz, więc tak jakoś z rozpędu... Tak w ogóle Saturn to chyba planeta z największą ilością dziwnych zjawisk - także jeżeli chodzi o jej otoczenie i księżyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy komentarz tłumaczy dlaczego ale ciekawe ;) Lubie takie rzeczy. Ostatnio oglądałem program o tych słynnych akcjach, gdzie farmerzy znajdywali martwe bydło z różnymi narządami wycietymi z chirurgiczną precyzją. Okazało się (po testach i eksperymentach), że larwy muchy potrafią tak perfekcyjnie sobie wyjadać jakiś dany organ ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruder - to są ciekawe rzeczy, także z punktu widzenia socjologicznego ;-) Ponieważ praktycznie zawsze, nawet najdziwniejsze rzeczy okazują się albo mistyfikacją (jak np. https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryszta%C5%82owa_czaszka) albo jest wytłumaczenie naukowe.

Co innego jednak z konspiracjami/współpraca między wielkim przemysłem a rządami, która często jest naruszeniem prawa - tutaj jest już ziarno prawdy: Agent Orange, zabójstwa polityków zlecone przez CIA w Ameryce Łacińskiej etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie tam ktoś podrzuci, to wam powiem (może będzie szybciej niż moja emerytura po 67 roku życia?), czytałem nawet ciekawą książkę, o życiu na księżycu, (dlatego niby tam nie latają już ludzie by pstrykać sobie fotki :lol: pamiętajcie, że nikt nam nie powie prawdy, bo to propaganda, moim zdaniem, gdzieś tam są jakieś istoty, mam nadzieje, że bardziej inteligentne niż my ( moim marzeniem to było stado dziewiczych amazonek, które poszukuje samca, którego żywotność dostosuje się do ich trybu życia, czyli niemal nieśmiertelności, no ale zejdźmy na ziemię..)

co do tego księżyca to rzucam link tu

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules - to takie trochę bajania pod tytułem "podobno", "może" etc. Jednak dziwne jest, że uczestnicy wyprawy Apollo 11 generalnie milczą, tylko to może wynikać z innych rzeczy, niekoniecznie ze spotkania "obcych". Sens lotu na księżyc był jedynie propagandowy i dlatego już się nie lata, amerykanie to wygrali i basta. Być może za jakiś czas będzie sens ekonomiczny aby tam latać - chodzi o pierwiastek HEL-3 (a konkretniej izotop) i jego potencjalne wykorzystanie w specjalnych elektrowniach, to rozwiązałby problemy energetyczne ziemi na setki lat w sytuacji kiedy skończy się ropa.

Gibon - ja gram zergami i niczego się nie boję ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności