Skocz do zawartości

Pingowanie strony 5 milionami stron?!


Mały Kajtek

Rekomendowane odpowiedzi

Kajatek wez sobie dowolna listę adresów i zobaczysz co się stanie esli użyjesz jej jako serwer do odpingowania.

Krótko mówiąc on (SB) tobie napisze ze ping wysłany bo wysłany, tylko to nic nie daje

sssasas.jpg

Podsumowując : pingowac trzeba wyłącznie serwery XML-RPC swoimi adresami URL, co służą za swoiste zaproszenie dla robota

z moiuch obserwacji wynika zy zbyt czeste pingiwanie ma zupelnie odwrotny efekt, pingowac warto cos co nie jest w indeksie, lub kiedy na stronie, podstronie pojawiła się nowa treść.

Nie jest to żądny sztuczny ruch, to po-prostu zaproszenie dla robota indeksującego. Ale jeśli będziesz zbyt często jego "zapraszać" to może całkowicie olać twoje zaproszenie :D

Tak jak powiedział kolega wyżej warto pingowac kanał RSS, mapę, nowa stronę lub coś co jeszcze nie jest zindeksowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem : w pozycjonowaniu jest wiele spraw i każda z nich ma zarówno zwolenników jak i przeciwników. A czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego kiedyś moja strona po samym pingowaniu miała dobrą pozycję w google na ciekawe moim zdaniem słowo kluczowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pingowanie możne przyspieszyć zindeksowanie czegoś i możliwie ze ta treść co została zindeksowana po pingowaniu spowodowała to ze twoja strona poszla do góry, ale ogólnie to pingowania własnej strony niema nic do SEO , a do do indeksowania jeśli pingujesz soja stronę, inna sprawa kiedy pingujesz lokalizacje gdzie twoje linki wtedy ich indeksowanie zdecydowanie zwiększa pozycje, na łatwe frazy na te grube to tak szybko to nie jest..

p.s wcześniej jak się stawiło webmini pod e-weba wystarczyło jego odpingowac i już 1000 punktów się na strat otrzymywało :wow: Teraz taki webmini już samym pingowaniem ciężko zindeksować , nie mowie o linkach z publikera, xr i td wiec na pewno indeksowanie 2 lata temu a i teraz działa nieco winny sposób chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest lista do Plugina w SB- Rapid Indexera. Służy to do indeksowania URLi, nie pingowania. To indeksowanie opiera się na tym że nasz url/domena jest jakby zgłaszana do stron typu whois/statystyki dla domen (część w nawiasie{domena} jest zastępowana listą twoich urli/dome.

Ruch wzrasta (botowy ruch) bo boty po tych linkach z tych stron trafiają na Twoją.

Sprawdź sobie w google info o -> ScrapeBox Rapid Indexer Plugin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności