Skocz do zawartości

Technik Organizacji Reklamy- Praca


kiepski96

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko się ciągle zmienia i trudno przewidzieć ile zarobisz za kilka lat. Dopóki nie nastąpi jakiś gigantyczny krach to rzeczy związane z reklamą i marketingiem będą dużą częścią rynku, więc praca będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi, czy to nie jest jakiś słabo płatny zawód.

Czy w jakichś agencjach reklamowych, internetowych można zarobić 4 000 ?

No niestety teraz już muszę myśleć o przyszłych zarobkach, to ważne przy wyborze ostatniej szkoły (raczej nie planuję studiować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fikas już zapytał Cię - co umiesz? Wydaje mi się, że to jest kluczowe pytanie, bo żadna szkoła Ci nie pomoże, jeśli nie znasz się na niczym.

Tym bardziej teraz, kiedy papierem magistra możesz sobie podetrzeć tyłek, niespecjalnie liczyłbym na kokosy po technikum, w którym (nie oszukujmy się) za wiele się nie nauczysz jeśli chodzi o praktyczne, przydatne umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie rozumiem chłopaka bo 5 lat temu też miałem taki dylemat :-) przyszedłem na pio w lipcu 2007 a we wrześniu do technikum informatycznego ;-)

Jak nastawiasz się na branżę seo to zacznij działać ;-) ja po technikum wyszedłem z własną firmą i jakimś tam doświadczeniem, które owocuje do dnia dzisiejszego i owocować mam nadzieję będzie w przyszłości :wow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już doświadczyłem wielu branż zarabiania, teraz zajmuję się social media i prowadzę stronęinternetową (dopiero rozwijam, ale jak pójdzie według moich planów to strona będzie generowała niezły ruch i niemałe zyski).

Jeśli ją rozkręcę to już będę miał doświadczenie w social media, kreowaniu wizerunku strony i projektowaniu jej struktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi po każdym technikum mówili, że będę kimś, głowa do góry ;) nie licz kolego na 4 tysiące, lecz na zdobywanie wiedzy i kształtowanie własnych zdolności oraz doświadczenia :wow:

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę się pochwalić dyplomem technika organizacji reklamy ;) Do tego mam jeszcze magistra inżyniera elektroniki i telekomunikacji i mogę stwierdzić, że wachlarz możliwość jest dość szeroki.

Zarobkowo zajmuję się jednak... pozycjonowaniem.

Na żadnym z moich kierunków nikt jednak nigdy nie wspomniał o istnieniu SEO :)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności