Skocz do zawartości

bezpłatny dostęp do internetowego rejestru długów


abstynent

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem tylko administratorem.

Nie do końca , jak chcesz sie przekonać dlaczego to skonsultuj się z prawnikiem . Polskie prawo niestety jest po**b*** na maxa ...

Myślę że jednak jest tak, jak piszę. Ja mogę być odpowiedzialny za to, jak nie skasuję wpisu np. ten "dłużnik to ch...j" ale nie za to że ktoś wystawił nieistniejący dług na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Napisanie sobie "Administrator nie ponosi odpowiedzialności" nie uchroni Cię przed poniesieniem odpowiedzialności jezeli pojawią się jakieś okoliczności, które sprawią, że ją będziesz musiał ponieść w związku z tym projektem. To tak jak by sobie paser napisał na drzwiach: nie ponoszę odpowiedzialności za źrudło pochodzenia towaru. Oczywiście przykład jest bardzo mocno naciągany i może wogóle nie pasujacy, ale chodzi mi o jasność przekazu :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzałem tutaj bo myślałem że chodzi o darmowy dostęp do internetu :) (bo tak oznajmia skrót na forum)

a całkiem niedaleko mnie jest jeden z największym

;) (3 km od mojego domu)

więc jak można mieć free, jak ja nie mam?

fotka dosłownie z mojej ziemi, więc dziwi mnie skąd się wzięła na wikipedi jak to mój teren :P ale niekiedy są tacy co w tych "fekaliach" krów poszukują grzybków o działaniu.. no wiemy o których mówię, tych halucynkach

teraz widzę, że temat został założony przed chyba kogoś na takiej "niezłej bombe"

drugi już post powinien uświadomić chłopakowi lub nieświadomemu mężczyźnie, że bez prawomocnego wyroku, oskarżenie jest tylko pomówieniem :D

może lepiej stworzyć portal dla hodowców królików? z chęcią się zapiszę

Pozdrawiam :)

sumując, myślałem, że neta za darmo dają jak za granicą, a tutaj chcą wpisywać mnie za długi ( mandaty płacę przy corocznym rozliczeniu 100 zł miałem za piwko i 100 zł za załatwianie się w miejscu publicznym, ach ja grześnik)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jednak jest tak, jak piszę

ty nie myslij a zaczerpnij opinji prawnika i to na pismie :D

Co prawnik to inna opinia może być, ale już piszę: wiem, że tak jest. Podobnie jak właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za komentarze czytelników. Zaraz poszukam info na ten tremat - niedawno czytałem (jest orzeczenie sądu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisanie sobie "Administrator nie ponosi odpowiedzialności" nie uchroni Cię przed poniesieniem odpowiedzialności jezeli pojawią się jakieś okoliczności, które sprawią, że ją będziesz musiał ponieść w związku z tym projektem. To tak jak by sobie paser napisał na drzwiach: nie ponoszę odpowiedzialności za źrudło pochodzenia towaru. Oczywiście przykład jest bardzo mocno naciągany i może wogóle nie pasujacy, ale chodzi mi o jasność przekazu :D

To jest chyba mój ostatni post w tym temacie, bo nie rozumiemy się. Ja nie sprzedaję kradzionego (wadliwego ) towaru, ja udostępniam możliwość ogłoszenia, ze ktoś ma coś do sprzedania. To tak, jakbyś chcial skarżyć np. jakąś gazetę za to że kupiłeś kradzioną rzecz z ogłoszenia które [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] zamieścil w tej gazecie.

Zapraszam do wpiosów w rejestrze długów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisanie sobie "Administrator nie ponosi odpowiedzialności" nie uchroni Cię przed poniesieniem odpowiedzialności jezeli pojawią się jakieś okoliczności, które sprawią, że ją będziesz musiał ponieść w związku z tym projektem. To tak jak by sobie paser napisał na drzwiach: nie ponoszę odpowiedzialności za źrudło pochodzenia towaru. Oczywiście przykład jest bardzo mocno naciągany i może wogóle nie pasujacy, ale chodzi mi o jasność przekazu :)

To jest chyba mój ostatni post w tym temacie, bo nie rozumiemy się. Ja nie sprzedaję kradzionego (wadliwego ) towaru, ja udostępniam możliwość ogłoszenia, ze ktoś ma coś do sprzedania. To tak, jakbyś chcial skarżyć np. jakąś gazetę za to że kupiłeś kradzioną rzecz z ogłoszenia które [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] zamieścil w tej gazecie.

Zapraszam do wpiosów w rejestrze długów.

a teraz kolego "domniemanie" znasz to słowo?

oczywiście, że zaskarżył bym gazetę, a czemu nie?, jest wielu prawników którzy za odpowiedni procent pociągnęli by takie sprawy, rozgłos, konkurencja, no ja jestem głupi i ze wsi, no ale aż tak? pamiętaj, że bez wyroku sądowego, człowiek jest niewinny, a ty go oczerniasz, "kumasz czacze"? a to "żrudło" ro*******o mnie na łopatki :D (mam nadzieję, że autor który meritum sprawy dobrze napisał, przymknie oko na swój bład, ja teSZ bez słownika ort, nie piszę tekstów :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisanie sobie "Administrator nie ponosi odpowiedzialności" nie uchroni Cię przed poniesieniem odpowiedzialności jezeli pojawią się jakieś okoliczności, które sprawią, że ją będziesz musiał ponieść w związku z tym projektem. To tak jak by sobie paser napisał na drzwiach: nie ponoszę odpowiedzialności za źrudło pochodzenia towaru. Oczywiście przykład jest bardzo mocno naciągany i może wogóle nie pasujacy, ale chodzi mi o jasność przekazu :)

To jest chyba mój ostatni post w tym temacie, bo nie rozumiemy się. Ja nie sprzedaję kradzionego (wadliwego ) towaru, ja udostępniam możliwość ogłoszenia, ze ktoś ma coś do sprzedania. To tak, jakbyś chcial skarżyć np. jakąś gazetę za to że kupiłeś kradzioną rzecz z ogłoszenia które [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] zamieścil w tej gazecie.

Zapraszam do wpiosów w rejestrze długów.

a teraz kolego "domniemanie" znasz to słowo?

oczywiście, że zaskarżył bym gazetę, a czemu nie?, jest wielu prawników którzy za odpowiedni procent pociągnęli by takie sprawy, rozgłos, konkurencja, no ja jestem głupi i ze wsi, no ale aż tak? pamiętaj, że bez wyroku sądowego, człowiek jest niewinny, a ty go oczerniasz, "kumasz czacze"? a to "żrudło" ro*******o mnie na łopatki :D (mam nadzieję, że autor który meritum sprawy dobrze napisał, przymknie oko na swój bład, ja teSZ bez słownika ort, nie piszę tekstów :)

Ja pier....le... A jak kupisz tu u kogoś z ogłoszenia "unikalne precle" skopiowane 1000 razy to oskarżysz właściciela portalu PiO???

Zakładam czapkę i idę już, cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@abstynent, poczytaj sobie regulamin np. gwg.pl:

"Wierzytelności muszą być wymagalne. Mogą wynikać z niezapłaconych w terminie faktur , prawomocnych orzeczeń sądu, ugód i innych tytułów. Mogą to być również wierzytelności od dłużników, wobec których orzeczona została bezskuteczna egzekucja, jak również wierzytelności przedawnione."

Ty jak widzę chcesz dać dostęp różnym użytkownikom, nie znając zapisów prawa, bez konsultacji z prawnikiem, posługujesz się zwrotami: Myślę że jednak jest tak, jak piszę.

Stąd może wynikać obawa o sukces Twojego przedsięwzięcia.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@abstynent, poczytaj sobie regulamin np. gwg.pl:

"Wierzytelności muszą być wymagalne. Mogą wynikać z niezapłaconych w terminie faktur , prawomocnych orzeczeń sądu, ugód i innych tytułów. Mogą to być również wierzytelności od dłużników, wobec których orzeczona została bezskuteczna egzekucja, jak również wierzytelności przedawnione."

Ty jak widzę chcesz dać dostęp różnym użytkownikom, nie znając zapisów prawa, bez konsultacji z prawnikiem, posługujesz się zwrotami: Myślę że jednak jest tak, jak piszę.

Stąd może wynikać obawa o sukces Twojego przedsięwzięcia.

To że oni się tak asekurują, to nie znaczy że tak trzeba. Szkoda że jeszcze nie napisali "mogą to być wierzytelności w złotówkach". ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś prawnikiem? Pytam, bo może znasz prawo na tyle, że się tu z nami drażnisz.

Nie patrz na moje, czy innych watpliwości jako chęci szkodzenia Ci. Pisaleś chyba, coś o logice, a może to nie Ty, ale prawo jest jakie jest i tyle. Jak przyjdzie co do czego to nie powiesz: a czy PiO odpowiada jak... albo czy ktos do gazety będzie miał pretensje.

Poradź się prawnika i albo się utwierdzisz w tym co myslisz, albo oszczędzisz sobie małych/dużych problemów. Bo póki nie ma problemu, to jest git, gorzej jest jak się oakzuje, że mogło się czegoś uniknąć a olało temat :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi już post powinien uświadomić chłopakowi lub nieświadomemu mężczyźnie, że bez prawomocnego wyroku, oskarżenie jest tylko pomówieniem :D

Kto ci takich bredni naopowiadał?

1. Wierzytelność powstaje w momencie wystawienia faktury, a nie żadnego prawomocnego wyroku.

2. Wierzytelność można sprzedać natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności