Skocz do zawartości

"Wojownik SEO" - tylko dzisiaj za 10zł!


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

d-mien dzięki!

Za 10 zeta chętnie powiększę biblioteczkę o kolejny tytuł. Mam nadzieję, że Helion (i inni) przez takie akcje szybko się pochytają, że więcej zrobią obrotu mając jakieś normalne ceny. Bo 50 zeta to gruba przesada.

O, już się załadowała :D

d645ad206a2d11e1abb01231381b65e3_7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem, dzięki za info. Fajny motyw, że można od razu przesłać .epub na Dropboxa, a potem zassać od razu na czymś mobilnym :D

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wkońcu docenią że trzeba iść z czasem, ja więcej książek przeczytałem odkąd mam iPada niż ponad 20 lat. Papierowe książki to przeszłość w naszej erze Ebooki to przyszłość ale niestety większość tego nie docenia boją się że jak wydadzą ebooka to zaraz wycieknie do sieci i autor i sprzedawca nic na tym nie zarobi. Ale uczciwe ceny będą się sprzedawać a to ekologiczne bo się papieru nie zużywa;) a jak ktoś chce książkę za darmo to i tak będzie miał nawet papierowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę trwa zanim się wszystkie formaty wygenerują, ale po wygenerowaniu dostałem 2 maile z info że już gotowe. Fajnie że bez jakichś wydumanych zabezpieczeń więc nie trzeba się rejestrować jeszcze gdzieś indziej, kopiuj wklej i już mogę czytać na iphonie.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności