Skocz do zawartości

"Wojownik SEO" - tylko dzisiaj za 10zł!


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

raczej w txt/html bo chyba z tego składa się .mobi

Poza tym nie mam potrzeby tego kasować, niech sobie tam będzie. Tylko jakby przypadkiem ktoś sobie "pożyczył" i miało potem latać z mailem to ja dziękuje... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 marca wychodzi druga, zaktualizowana edycja 'The Art Of SEO' na amazonie. Współautorem jest Fishkin z seomoza. Z tego co wiem pierwsza edycja z 2009r nie została nigdy przetłumaczona na polski.

ref linka brak, bo jedna osoba kupi a dziesięć opluje, że załączam ref linka... kto chce to znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choleraaaa, no i chyba nic z tego, widzę teraz, że coś chyba nie przeszła ta płatności... Żadnego potwierdzenia, ani nic, a z tego, co pamiętam, to cała płatność przeszła pozytywnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że zakup czytnika/tabletu staje się powoli koniecznością

wlasnie ogladam jakis podróby tableto u chinczykow, 10 calowego mozna kupic juz za 90 USD ;) wysylka do polski gratis, ale na bank celnicy dolicza jescze swoje "piec minut"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ogladam jakis podróby tableto u chinczykow, 10 calowego mozna kupic juz za 90 USD ;) wysylka do polski gratis, ale na bank celnicy dolicza jescze swoje "piec minut"

Czytanie na tablecie to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemeks,

Nie martw się, napisz na sklep@helion.pl to Ci pomogą.

Dzięki, napiszę do nich, może coś nie zaskoczyło z płatnością i uhonorują mi kupon po weekendzie ;) Bo za ebook'a nie dam ~50zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności