Skocz do zawartości

"Wojownik SEO" - tylko dzisiaj za 10zł!


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

Tak nawiasem mówiąc - planuje ktoś kupować jakiś czytnik ebooków? Może zamawiając z zagranicy uda się ogarnąć to taniej?

Kupujac z zagranicy taniej musisz nastawić sie na dwie rzeczy. Pierwsza to fakt, że w przypadku ewentualnej awarii dojdą koszty odsyłania do punktu zakupu. Druga sparawa, to prawdopodobnie brak gwarancji.

Czy nie lepiej kupić w polsce troszkę drożej, mieć serwis "na miejscu", oraz pewną gwarancję na 24 miesiące :P

Obecnie używam czytnika PocketBook 611, który kupiłem w https://www.czytio.pl/product/67/-/Pocketbook-611.html

Polecam, bo wart jest swoich pieniedzy.

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jesli mam wydac 599 czy 8 stówek na czytnik wole kupic jakiegoś pada - w sumie wliczajac wszelkie funkcjonalnosci będzie taniej :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole kupic jakiegoś pada

Różnica pomiedzy czytaniem na padach a e-czytnikach jest taka, że nawet wielogodzine czytanie pdf własnie na e-czytniku nie męczy wzroku, ponieważ z wyswietlacza nie jest emitowane żadne światło.

edit:

P.S. Dużo czytam e-książek za pomocą e-czytnika i komfort czytania jest jak przy tradycyjnych książkach. :P

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy Kindle (Amazon) z przesyłką do Polski kosztuje ok. 160$ (109$ + opłaty). Jak macie kogoś kto wam może przywieźć z USA to będzie kosztować 109$ (ew. 79$ w wersji z reklamami).

Polecam dla osób, które dużo czytają zarówno książek jak i stron/blogów (są świetne wtyczki do przeglądarek, które wysyłają przygotowany tekst na urządzenie) i mają dość gapienia się w ekran LCD.

Dodatkowo Amazon ma świetną obsługę klienta. W sieci jest też olbrzymia ilość darmowych książek.

Pozdrawiam.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna różnica, na korzyść e-czytnika.

cf6f9958d444.jpg

(czytanie w słoneczny dzień)

c27ab20b1e7f.jpg

(test widocznosci dla oczów)

[zdjęcia pochodzą z serwisu: amazon.com]

P.S. Nie mogłem w sieci znaleść informacji, jak szybko meczą się oczy od czytania na matrycach LCD. Sami jednak wiecie jak to jest, jak np. próbowaliście za jednym razem przeczytać ebook'a o 300 stronach. Wygodnie się czytało? (odpowiedzcie sobie sami)

Najtańszy Kindle (Amazon) z przesyłką do Polski kosztuje ok. 160$ (109$ + opłaty)....

Masz rację, zgadza się. Jedni wolą kupować w polsce drożej inni za granicą taniej. Nikogo nie namawiam. Ja osobiscie wole mieć wszystko "na miejscu", dodatkowo zadowolony jestem z mojego e-czytnika wiec go poleciłem. :P

Na koniec... w sumie główny temat tego wątku... fajnie że ebookpoint.pl robi takie akcje: "SEO Wojownik" za 10 zł. Na pewno wiele osób skorzystało z promocji.

Pozdrawiam,

Adam

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie różnica jest w czym innym: mam wadę wzroku - tabletem mi jest lepiej :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wyświetlają się te reklamy w Kindle? Trzeba mieć połączenie z WiFi, czy to może na stałe są wszyte?

Reklamy wyświetlają się w menu na samym dole i zdaje się, że na wygaszaczu. Aktualizują się kiedy masz połączenie z siecią.

Dołączam obrazek jak to wygląda:

1415966630.jpg

Mam jeszcze jedną informacje na temat wersji najtańszej (79$)

1. Nie można jej zamówić poza USA

2. (zasłyszane) W przypadku kłopotów technicznych z urządzeniem będziemy musieli je odesłać do USA na nasz koszt

Zgred: na Kindlu da sie zmienić rozmiar czcionki ;-)

I jeszcze mi się przypomniało :) Wersja Keyboard 3G ma darmowe 3G w 100 krajach świata. Da się sprawdzić pocztę, przeczytać newsy z onetu itp.. a to wszystko bez dodatkowych opłat.

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujac z zagranicy taniej musisz nastawić sie na dwie rzeczy. Pierwsza to fakt, że w przypadku ewentualnej awarii dojdą koszty odsyłania do punktu zakupu. Druga sparawa, to prawdopodobnie brak gwarancji.

2 x nieprawda.

Prawdopodobnie to w 2012 jest koniec świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio zaopatrzyłem w tablet i nie narzekam :) Raczej jestem zwolennikiem uniwersalnego zastosowania urządzeń mobilnych a kindle raczej do uniwersalnych urządzeń nie można zaliczyć ;)

seoagent.pl, to porównanie jak dla mnie jest zbyt stronnicze szczególnie, że znajduje się na stronie amazon :P Wiadomo.. będą zachwalać swój produkt ;)

A co do samej książki to napisałem na jej podstawie kawałek rozdziału pracy inżynierskiej ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności