Skocz do zawartości

"Wojownik SEO" - tylko dzisiaj za 10zł!


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

Na większości screenów z obrazem z Kindle widzę "Dziewczynę z Tatułażem" ;) Tak z ciekawości - ta książka dokładana była do Kindle czy co, że taka popularna na nim?:)

@Kindle - dobre do czytania, w sumie też skłaniam się do tabletu bo niby na uczelnie wezmę, do pracy i w trasę, obejrzę jakiś serial, napisze kilka maili, zagram (GTA 3), ale...do czytania kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pozwolę sobie odpowiedzieć "zbiorczo" na wszystkie pytania.

@dMien Nooka nie wyślą Ci do Polski, chyba że zrobi to jakiś znajomy.

@seoagent.pl Jasne, w przypadku kupowania za granicą jest trochę zabawy z odsyłaniem. Różnica między gwarancją w Polsce a np. w USA na przykładzie Amazonu jest taka, że ten odsyła najczęściej nowy czytnik w ciągu kilku dni. W Polsce każą Ci czekać nawet kilka tygodni.

@malec - jeśli kupisz Kindlea Special Offers (z reklamami) to gwarancja obowiązuje tylko na terenie USA - ten, kto Ci go wysłał musi go odesłać Amazonowi z adresu w USA. W przypadku wersji International robisz to Ty z Polski, więc IMO opłaca się to bardziej.

@dMien - reklamy w Kindle SO wyświetlają się w wygaszaczu i na dole w menu - nie przeszkadzają w czytaniu - w tekście ich nie ma. :)

Wiem, że odpowiedzi już się gdzieś pojawiły, ale chciałam je uporządkować. A co do tematu czytników ebooków, to prowadzę bloga na ten temat. Sporo jest i o Kindle'u i o formatach, i okazjach. W razie pytań czy problemów służę pomocą i radą - czy to przy zamawianiu Kindle'a, czy to przy późniejszej obsłudze.

A co jest jeszcze ważne. Amazon zapowiadał, że jakoś w marcu/kwietniu wejdzie do Polski, więc polskie księgarnie zaczęły działać w kierunku przyciągnięcia klientów. Stąd właśnie takie promocje w ebookpoint z ebookami za 10 zł, dodatkowo fajne okazje są w Nexto i Virtualo, a i Empik, który ostatnio kulał wprowadził ebooki w mobi, czyli w formacie na Kindle'a (wcześniej wszystkie były zabezpieczone DRM-em, więc trzeba było go ściągać, a następnie konwertować do mobi) - teraz jest szybko i coraz taniej.

---

edit: żebyście się tylko nie dali naciągnąć na super promo z groupona https://www.groupon.pl/deals/cala-polska/ki...0_72&a=1661

Nie jest to napisane w "okazji", ale wszystkie Kindle są z reklamami, a Kindle Fire owszem obsługuje wiele aplikacji, odtwarza filmy, muzykę i inne multimedia, ale tylko na terenie USA - w Polsce bez wersji International wciąż jest bezużyteczny.

https://8razy5.pl - to jest kolejny blog dla freelancerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

eetam @DlaSeo.eu nie ma czasem jak tradycyjna książka. Jakoś nie lubię czytać ebooków.

Cytat

SEO zaplecze pozycjonerskie - www.ZapleczePozycjonerskie.PL - SKUTECZNE. SEO COPYWRITER teksty na zlecenie. www.SeoCopywriter.pl. Opisy produków w sklepie www wykona seo copywriter - zobacz koniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś może polecić książkę? tylko dla osób całkowicie zielonych, czy jednak warto kupić jak się już trochę siedzi w tym ?:)

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

Do mnie ebooki nie przemawiają, może z biegiem czasu się to zmieni, ale już kilka lat próbuję i nie bardzo :)

A na czym czytacie? Bo jak po całym dniu pracy miałem czytać jeszcze coś dodatkowo w PDFach na lapie to byłem jeszcze większym przeciwnikiem ebooków niż Wy. Zreszta teraz też nadal PDFów nie ruszam, szkoda oczu.

Ale odkąd mam Kindle to przeczytałem już więcej książek niż przez ostatnie 5 lat :) Teraz papieru w zasadzie już nie kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grisham,

Jest w tej książce coś nowego, ciekawego?

Przeczytałem koło 10% może :) , jest ciekawa - zacząłem od rozdziałów w których autor opisuje jak wg niego powinna wyglądać współpraca z klientem i ogólnie praca SEOwca, a nie szczegółów technicznych. Są też ciekawe fragmenty, np. "przekierowanie 302 przekazuje od 90 do 99% swojej mocy, przekierowanie z kodem 301 nie przekazujejej prawie wcale" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności