Skocz do zawartości

"Wojownik SEO" - tylko dzisiaj za 10zł!


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Błąd w druku! Powinno byc na odwrót!

Taak, w książce można znaleźć jeszcze sporo innych błędów (raczej nie autora, tylko wynikających z tłumaczenia, ale to z 301/302 powala na kolana =) ). Książka jest bardzo fajna, ale jakiś wyrafinowanych sztuczek czy mega narzędzi tam nie znajdziecie. Autor opisuje w niej swoje doświadczenia jako Konsultanta SEO w USA, więc jeśli współpracujesz z poważniejszymi klientami (niż tylko takimi, których interesuje nic więcej poza TOP3 na frazy) to warto przeczytać. Bardzo fajnie przedstawione są w książce audyty różnych stron i informacje jak krok po kroku przygotować klientowi profesjonalny raport z audytu jego strony. Jeśli nie macie poważniejszych klientów (nastawionych na optymalizacje i długoterminowe praktyki) to wiele książka Wam nie da.

Od siebie mogę dodać jeszcze, że bardzo męczące jest w niej czytanie po raz (bez żartów) dziesiąty, że należy: ustawić prawidłową kanoniczność, przyjazne url'e, dodać stronę do GWT, sprawdzić stopień indeksacji, itd, itp.. Autor strasznie tym zamęcza, dlatego, że pisze jak dla debili, gdy analizuje kolejne przykłady, to powtarza (rzecz jasna) te same kroki - problem polega na tym, że za każdym razem opisuje je z taką samą dokładnością. Tzn. np., że w książce ok. 10 razy przeczytasz dlaczego canonicale są takie ważne i jak należy je stosować =) Ale ogólnie fajnie się ją czyta :) Dobrze, że dali tylko 30% upustu, bo kupiłem zaraz po premierze i wyszło by na to, że słono za nią zapłaciłem :D A tak to różnica jest jeszcze do zniesienia =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojownik SEO (Helion/O'REILLY) też mogę polecić ale nie jest to pozycja dla kompletnie zielonych. Trzeba już poniekąd być obcykanym z tematem bo zdarzają się nie wyjaśnione do końca, że tak powiem, slangi.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się już jakiś czas temu nad bookcrossingiem książek SEO, co wy na to ?

osobiście wole kupić 1-2 książki rocznie a resztę $$ przeznaczyć na jakiś inny cel, dzięki takiej wymianie książek można zyskać więcej wiedzy niż na czytaniu 1 czy dwóch zakupionych ksiązek

mój pomysł to wrzucamy swoje listy książek jeżeli jesteś zainteresowany książką dajesz na wymianę książkę która interesuje kogoś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeżeli jesteście zainteresowani ciekawa promocją na książkę to dzisiaj "Sekrety Seo tajna wiedza od ekspertów" w Helionie kosztują 55,30 (promocja dnia -30%), a tutaj dodatkowo recenzja na blogu SeoProfi (https://blog.seo-profi.pl/recenzja-ksiazki-...n/#comment-1800)

@zamulek

kupuje tą książkę i za 2-3 tygodnie mogę się wymienić na coś ciekawego, wrzuć mi listę na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupilem ta ksiazke, o ktorej pisal @tamii. Jak ja odebralem to sie lekko zdziwilem. Dawno nie bralem niczego z heliona ale wiem, ze ich ksiazki byly dosc dobrej jakosci. A ta wyglada jakby byla wydrukowana na papierze toaletowym. To moj egzemplarz jest jakis trefny czy teraz ich wszystkie ksiazki tak wygladaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moj egzemplarz jest jakis trefny czy teraz ich wszystkie ksiazki tak wygladaja?

Mój też taki jest. Jak kupowałem pozycjonowanie i optymalizację to to była identycznie wykonana. Papier ekologiczny z makulatury, nie ma co się denerwować tylko cieszyć się, że drzewaka zostają w lasach a wiadomosci te same. Czyta się nawet lepiej niż niejedna błyszczaca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ją dostałem od Helionu za darmo :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności