Skocz do zawartości

Uwolnić Gregiego od bana! GregiUK wróć!


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Apeluje do osoby która dała bana naszemu Gregiemu aby opamiętała się i przywróciła spowrotem możliwość pisania konstruktywnych postów temu userowi. :)

Jego posty nadają sens mojemu życiu. Wiem że zawsze przy nim będę przygłupim Polaczkiem który g.. wie i nie osiągnie 1/100 tego co on.

Pozwólcie mi się zmotywować czytając jego posty.

Z poważaniem Tomek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

on już dawno siedzi na tym forum pod kolejnym NIKiem, wiec jaka różnica. A tak na marginesie pzreciez większość widziała kim jest ten Jogurt z UK :), to nie było jego jedyne konto :P

Cierpliwości za chwili się objawi, i będzie dalej nawijać na swoich rodaków i opowiadać o zacofanym polskim seo, jak dla mnie to było monotonne pitolenie, nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, widzę, że moje hasełko "odbanujcie Grega" rzucone półżartem w temacie Beerbanta ma spore wzięcie :)

E tam, dobry banik nie jest zły. Pozwala zmienić strategię, a i tak podejrzewam, że siedzi tutaj na nowym koncie jakimś ;)

No tak, ale kto będzie na poważnie traktował posty takiego "świeżaka"?

A jego stare konto było dosyć wiarogodne:

GregiUK

Postów: 162

Podziekowań: 4

Dołączył: 3.11.2010

Poza tym banowanie każdego, kto ma odmienne zdanie, nasuwa podejrzenie, że forum PiO to towarzystwo wzajemnej adoracji :)

Gdyby Was wyzywał od debili, to ok, wówczas ban się należy za obrażanie innych użytkowników.

Nawiasem mówiąc, sami wspominacie o posiadanej "wiedzy tajemnej" z własnych testów lub z anglojęzycznych stron...

I - pozwalając Gregowi siać zamęt - nie narzekalibyście na nudę na forum ;)

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluje do osoby która dała bana naszemu Gregiemu aby opamiętała się
Osoba ta może zacząć dawać odpoczynek za zakładanie takich tematów (zaśmiecanie forum) :)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym banowanie każdego, kto ma odmienne zdanie, nasuwa podejrzenie, że forum PiO to towarzystwo wzajemnej adoracji :)

Gdyby Was wyzywał od debili, to ok, wówczas ban się należy za obrażanie innych użytkowników.

Nawiasem mówiąc, sami wspominacie o posiadanej "wiedzy tajemnej" z własnych testów lub z anglojęzycznych stron...

Pozdrawiam serdecznie.

Mi jego teorie i on sam jak to się mówi "wiszą kalafiorem" - z jednej strony cenzura mi sie nie podoba ale z drugiej strony polemizowałbym z tym "nie wyzywaniem od debili" a z kolei z trzeciej strony jest to forum prywatne ... Także osobiście mam mieszane uczucia ..

Co do jego "fachowości" to spuszczam zasłonę miłosierdzia . Natomiast jeśli chodzi o logikę i umiejętność czytania ze zrozumieniem i merytoryczne podejście do dyskusji czy też argumentację, to bez urazy, ale powyższe wymienione cechy posiada w zakresie szczątkowym. :)

Tyle mojego w temacie "emigranta"

a w pełni prywatnie to mi rodzice wpoili do pustego łba , że nie sra się we własne gniazdo ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobę, która dała tego bana prosiłbym o aktywniejsze działanie.
Emerytura :D

Zdarza się jeszcze czasami, ale to tak "od święta".

więcej nie będę
Mam nadzieję, żeby mi to było przedostatni raz :)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności