Skocz do zawartości

Uwolnić Gregiego od bana! GregiUK wróć!


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Najskuteczniejsza metoda to:

- odpalasz google.com - koniecznie *.com, od kiedy w GWT można okreslic geolokalizację, google.pl (i kazde inne regionalne) do tej metody nie jest skuteczne

- w opcjach zaawansowanych szukania podajesz ''+@up10->https://www.domainname.pl->keywords#ogłoszenia>execute->google.pl@''

oczywiście bez ciapków ''

10 - ilośc miejsc o ile ma się podnieść pozycja

ogłoszenia - fraza o jaką nam chodzi - ważne by to była jedna fraza, więcej ta komendą za jednym machem się nie da

google.pl - wskazujemy to google o które nam chodzi

https://www.domainname.pl - Twoja domena, można tez tak same podstrony ustawiać

i najwazniejsze:

- trzeba byc zalogowanym na yahoo.com i bing.com jednocześnie - mechanizmy logowania jakoś obchodzą zabezpieczenia google

- jedna fraza dziennie o max 5-10 pozycji, bo mogą się pokapowac

- koniecznie IE9 lub najnowsze FF

Good lack!

ps, tylko nie chwalić się tym za bardzo, bo jak każdy bęzie tak sobie pozycje podnosił, to będzie jak w SWL rotacyjnym, a nie o to chyba nam chodzi przy organikach? :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ogłoszenia - fraza o jaką nam chodzi - ważne by to była jedna fraza, więcej ta komendą za jednym machem się nie da

A nie da się hurtowo importować większej ilości fraz np. z pliku? Tak pojedynczo to trochę za dużo roboty ;p

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinujecie jak konie pod górę a wystarczy:

<meta name="google-position" content="top1"/>

...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, hurtem też się da, ale musze zachować cos dla siebie.

Jeżeli komuś komenda nie zadziała sugeruję reinstalację systemu, na zasmieconych systemach to nie za bardzo chce działać - problemem są pokrzaczone rejestry w systemie. :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co on dostał w sumie tego bana?

Za całokształt?

[...]Kilka lat wstecz jak pojawiłem się na tym forum, miałem chęć podzielić się częścią wiedzy, jednak zostałem tak potraktowany że ta chęć bardzo szybko mi przeszła[...]

Za FilmWebem: Do miasteczka PiO przyjeżdża pokryty kurzem, nieznajomy jeździec. Cichaczem loguje się na forum pod pseudonimem Bredzący_Gregi. W tym samym czasie z filtra zostają zwolnieni Krzysztof_Twardy (pseudo Niedopity) oraz Wujek_Wnyk, zwany Cyklopem. Mało kto wie, że to oni odpowiadają za złe potraktowanie przed laty Grzegorza, który spytał tylko grzecznie jak włączyć neostradę a został brutalnie wyśmiany. Byli więźniowie nie wiedzą, że Gregi pałający chęcią zemsty przybrał nowy pseudonim - Mściciel z UK i już od dawna wie, jak włączyć neostradę. Co więcej, jest znanym miliarderem, który dorobił się grubej kasy na plantacjach spamu. Jeździec zaczyna realizować swój misterny plan opowiadając kawały na forum i licząc, że gdy wszyscy pękną już ze śmiechu, on pod osłoną nocy rozpocznie...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym wiedział, że pozycjonowanie jest takie proste, nie czytałbym całego forum w wolnych chwilach, czy tam blogów osób posiadających kompetencję, wiedzę oraz doświadczenie w tej dziedzinie :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro już tak działacie, to pdpowiem, że "+@up10->", można zamienić na "+@down10->"

chyba nie musze tłumaczyć jakie to niesie konsekwencje?

BTW tak naprawdę to wyciek tej własnie komendy sprawił, że Kaspar na blogasku w końcu pisze o możliwym szkodzeniu konkurencji, a nie braku takiej możliwości O_o

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności