Skocz do zawartości

Ile śpicie, o której wstajecie :)


D3eX

Rekomendowane odpowiedzi

Idę spać 6.00-9.00 rano, wstaję ok.11.00-12.00, pod wieczór godzinna drzemka.

Jak się upiję to śpię 12-14 godzin (czyli 3-4 razy w tygodniu).

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@ D3eX sam miewam często jak Vexatus, szczególnie jak zbliża się termin oddania softu klientowi, wtedy sen ma najmniejsze znaczenie :D Sam jestem tak przyzwyczajony, że w nocy najlepiej mi się pracuj, bo jest cisza i spokój.

Bardzo często mam tak, że np położę się o tej 1-2, i jak się przebudzę np 4-5 to już nie idę spać, bo gdybym poszedł dalej w kimę to nie dość że wstałbym w południe albo później, to czułbym się bardziej zmęczony, niż wyspany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wystarcza budzik.

Od dzisiaj wstaje o 6:10, wcześniej wstawałem o 6:40. Powodem dla którego muszę budzić się wcześniej jest zmiana godzin pracy dzięki której zdecydowanie mniej stoję w korku.

Kładę się zwykle około północy. Gdy mam wolne śpię max do 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ExPloiT No własnie tutaj robi się taki dziwny paradoks, bo w nocy jest ten święty spokój i cisza aż chciało by się posiedzieć do tej 3 i porobić coś ale potem sen 7 godziny i dopiero budzimy się o 10. A po przebudzeniu mija godzina zanim się zje, ogarnie i dojdzie do siebie więc już mamy prawie południe i jakoś ciężko wtedy.

Kto pyta, nie błądzi  :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaję około 8 rano, a chodzę spać (tzn. do łózka, bo w łóżku czytam zawsze - obecnie Świt 2250) tak w okolicach 23.

Z rana, po kawce, to aż chce się pracować, później jakoś ta ochota mija :D

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D3eX według mnie to tak naprawdę, kwestia przyzwyczajenia, ja np jestem już przyzwyczajony do pracowania w ciągu nocy :D Wstaję rano szybka kawa, śniadanie i mogę pracować dalej. U mnie sprawa wygląda inaczej, bo gdy nie chcę się przekroczyć np terminu oddania softu, trzeba się liczyć z tym, że trzeba dłużej pracować, kosztem snu.

Jak na mnie 7h snu to i tak długo, czasami śpię po 3-4h i po pewnym czasie w zupełności mi to wystarcza. Według mnie gdybyś np kilka dni popracował do 3-4, wstawał np o tej 8, to byś się przyzwyczaił do takiego trybu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej chodzę spać 23-00.30 wstaję każdego dnia pracującego o 5.55. W nocy mam minimum jedną pobudkę (2 latek :D )

W dni wolne, jak mi młodzież pozwoli to śpię max do 8.00

W związku z czym jestem od dwóch lat permanentnie niewyspany.

Sytuacji po imprezach nie liczę, bo to inna para kaloszy.

edyta:// @soprano - powodzenia z firmą

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłade się spac jak żona zawoła, wstaje jak żona wyrzuci z łóżka :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak śpicie przypuśmy te 5 godzin - nie czujecie się zmęczeni w ciągu dnia? Ma to jakiś większy sens? Ja sam chodzę późno spać, szczególnie jak mam dużo pracy, ale z wczesnym wstawaniem mam już problem i zawsze przeświadczenie, że musze się wyspać by nie być zmęczonym w pracy:)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kładę się spać ok. 00:30-1:30, wstaje ok. 7:45-8:30.

W weekendy tak do 9-10 się śpi, a kładę tak jak na co dzień.

Uważam, że te 7-8h się powinno spać. Przynajmniej ja poniżej tej liczby czuję się już zmęczony, ale raczej nie praktykuję drzemek, chociaż swojego czasu próbowałem wdrożyć by 40min. drzemki mieć każdego dnia. Ale to tak na siłę spać też głupio. Niby się zyskiwało +1h wieczorem tzn. po północy jeszcze było więcej sił niż bez drzemki, ale potem mimo wszystko ciężej się wstawało.

Ogólnie lubię siedzieć dłużej przy kompie - bo moja kreatywność po godz. 22 zdecydowanie rośnie, średnio tak do 1 w nocy mam sporo fajnych pomysłów / koncepcji itd. a po tej godz. 1 już się śpiący robię i stwierdzam, że skoda się 'męczyć' przy kompie.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mmr88 ja właśnie nie czuję zmęczenia, gorzej bym się czuł gdybym np po tych 5h snu obudził się, i poszedł dalej spać. Dlatego też jak się obudzę/przebudzę w ciągu nocy to już nie idę spać dalej, bo po pobudce jestem nie do życia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności