Skocz do zawartości

Ile śpicie, o której wstajecie :)


D3eX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio właśnie przestawiam się na siedzenie do 2-4 i wstawanie 9-11, no i muszę przyznać, że chociaż nie czuję się jak młody Bóg rano, to więcej zrobię po północy niż w dzień, kiedy jest tyle pierdół i pierdółeczek zaprzątających zmysły :)

A że wiosna za pasem, to zacznie się bieganie za piłką i myślę, że będę wstawał trochę świeższy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kiedyś spałem miedzy 6,7 rano a 14,15 ale było to w zimie i po 3 miesiacach braku widoku światła coś mi się pomieszało w głowie cały czas się źle czułem spać nie mogłem,jeśc i tak przez 10 dni , ale nic nie bolało mnie. Od tamtego czasu chodzę spać do 24 maks 1, oczywiście spię minimum 8 godzin i nie więcej niż 8,5h inaczej jestem niewyspany.

Bycie wyspanym to podstawa aby lepiej funkcjonować ,lepiej się uczyć i wiele innych rzeczy. Ci co spią często po 5 czy 6 godzin a nie daj boze regularnie to raczej emerytury nie do żyją , a jeśli w ogóle to dożyje to będzie wrak . Sen i posiłek rano to podstawa .

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw słyszałem coś o inteligentnych aplikacjach wybudzających na androida, ktoś coś takiego testował?

Ja. Wprawdzie nie na Andka tylko iOS ale co za różnica chodzi o to samo: smartfon rejestruje to jak bardzo się rzucasz podczas snu i na tej podstawie rysuje wykresy faz snu. Jak ta lżejsza przypada na okres wybudzenia (+/- 30 min) to stara sie wtedy zadzwonić. Tyle w teorii.

W praktyce u mnie to się nie sprawdziło w ogóle. Wprawdzie faktycznie często te wykresy pokrywały się z rzeczywistością i problemem (lub nie) z niewyspaniem, o tyle, to wszystko jest nonstop zmienne, że program nie był w stanie wybrać mi takiej pobudki w zadanym czasie. Może jakbym nie miał w ogóle granic czasowych i mógł wybrać "obudź mnie w najlepszej chwili od 7 do 10" to może by coś skutecznośc mu się zwiększyła. A tak to co on ma wybudzić jak np. kilka dni pod rząd w zadanym czasie akurat jestem w głebokiej fazie snu? :)

Do tego dochodzi problem tego, że to chyba program dla singli ;) Jak moja się wierci to fałszuje mi wykresy i g* z tego jest ;)

stary screenshot i komentarz sprzed roku:

f_2485_1268818867_0_495.jpeg

"rozumiem, że na razie musi obczaić jak śpię dlatego nie będę narzekał, że obudził mnie dokładnie o 6:30 i to w czasie jak sobie śniłem ;) Oby szybko wyciągnął wnioski bo rano jak zwykle byłem nieprzytomny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle lubię w nocy pracować, cisza spokój... :D

Ale o dziwo dopiero w ostatnich dniach gdy muszę uczyć się do obrony to zacząłem się wysypiać :) Kładę się spać o 1 wstaje o 10-11, po prostu miodzio :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw słyszałem coś o inteligentnych aplikacjach wybudzających na androida, ktoś coś takiego testował?

https://play.google.com/store/apps/details?...sleep&hl=pl

Właśnie zainstalowałem i dzisiaj przetestuję.

Też po postach powyżej zainstalowałem tą apke. Popatrzyłem chwilę z czym to się je i po przeczytaniu kilku opinii zrezygnowałem.

Daj znać jak przetestujesz jak to działa i po co :)

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności