Skocz do zawartości

Ile śpicie, o której wstajecie :)


D3eX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Napoleon spał 3,4 godziny dziennie ;-). Poczytajcie o tym i spróbujcie.

Osobiście udało mi sie wytrzymać równy tydzień, ale organizm po dłuższym okresie sie przyzwyczaja do małej ilosci snu.

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-7 godzin bez żadnego uszczerbku dla zdrowia. Sam się budzę o określonej godzinie. Ale jak trzeba zarywać noce to i 2 godziny snu się zdarza, wtedy już rodzi się problem. Obowiązki poranne pozostają bez zmian (dzieci do szkoły) a spać niestety się chce. Wtedy pomaga godzinna drzemka przed południem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja staram się iść spać o 23-0 i wstawać o 6. zaleznie od tego jak dzień minał i jak jestem zmęczony czasami budzik na 7 ustawiam.

w weekendy wstaje tak koło 9-10. Chyba, że popije z teściem to wstaje o 13-14 wtedy odsypiam cały tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak typ przez 12 miesięcy spał od 1 do 3 godzin i pracował po 12 , raz w miesiącu spał w wekendy dłużej zamykał się w piatek po robocie i wychodził w niedziele rano. Mówił że ma sposób jak oszukać mózg aby myślał ze organizm spał lub jest wypoczęty . Jak ,co , nikomu nigdy nie powiedział . Może i sposób miał , coś na zasadzie podrasowania komputera A ja jednak myślę że za kilka, kilkanascie lat będe musiał płacić większe podatki na służbe zdrowia:) Palicie ,pijecie ,stresujecie sie organizm jakoś to zniesie ,na przyszłość z dwa zawały najwyżej, ale jak nie zapewniacie organizmowi odpowiedniej dawki snu to można i przed 40,50 kipnąć. Tak więc spijcie minimum 7h30min , 8 z zaśnięciem :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iran

Ale jak widzisz te wnioski

ale jak nie zapewniacie organizmowi odpowiedniej dawki snu to można i przed 40,50 kipnąć. Tak więc spijcie minimum 7h30min , 8 z zaśnięciem
snujesz na podstawie wyczytanych wcześniej informacji. A Co jakiś czas czytam inne opinie lekrzy i nowe odkrycia. Dla tego ciężko określić to ile człowiek potrzebuje snu. :)

Kto pyta, nie błądzi  :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności