Skocz do zawartości

Ile śpicie, o której wstajecie :)


D3eX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...

Zazwyczaj kładę się spać ~24 w weekendy bywa że siedzę do 4.. 5.. bo zawsze jest coś do zrobienia. Potem śpię do 14 ;) Ale zazwyczaj wstaje o 7:30 jak nie muszę to śpie do ~11 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpię mniej więcej tyle, ile potrzebuje (zwykle około 4 godzin na dobę). Czasem wstaję w stanie totalnego znietoperzenia... kiedy muszę. ;) Potem zdarza mi się czasem odsypiać po kilka godzin... :)

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnio 6h - wszystko zależy od małej szefowej :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj 2h, przerabiam portale na takie cacy zgodnie z wytycznymi G ...heheh... żartowałem, stawiam spamy jak każdy :soczek:

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpię ile mi kobieta pozwala :soczek: a pobudka tak czy siak o 7, lekka gimnastyka i na 8 do pracy ;)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności