Skocz do zawartości

Nie znam się na rzeczy wypisuje głupoty zmieniam zawód ...


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w stopkę nie patrzyłem , zapatrzyłem się w "baner reklamowy" :)

Tak, może SEO tam jest do ( )( ), ale ( )( ) jest nawet, nawet :]

Firma Vector gwarantuje wiarygodność i jakość usług firm reklamowanych.
ciekawe na kim balansowała kobieta z bannera, znaczy czyim, tfu, wieczorze kawalerski oczywiście, ze gwarancji udzielają :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Z tego co widziałem to wygląda to fajnie, an tyle przyzwoicie, że spokojnie można przestać odkładać ten czas ;)

noł łej - to jeszcze amatorszczyzna :) chociaż wychodzi coraz lepiej , niedługo nowa stronka z nowymi fotami ... Także jesteś "skazany" na te kilka lat ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej takie jest moje zdanie ;)

Racja i ja je szanuje, ale czasami (dla własnego dobra) terapia wstrząsowa się przydaje, tym bardziej, że raczej argument lepszej konwersji i większego zwrotu z inwestycji był moim zdaniem na miejscu .

Czyli jednak jest szansa na post o brązowych pantoflach :)

Na razie w planach jest o "rHuSHofYm sEłOo"

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci z Mamfirme.pl są tak dobrzy, ja najlepsi klienci (parafrazując tekst o jogurcie z reklamy biedronki). Najwięksi znawcy, bo płacąc 30zł/miesiąc za stronę wymagam, a przede wszystkim uważam, że jest ona perfekcyjna, bo cały czas za nią płacę.

OT: Beer, kapitalne zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm z nich klienta i tak i tak nie będzie Beerbant miał więc może jak zobaczą, że zostali obśmiani to następny, do którego pójdą będzie miał klienta potulnego jak baranek.

Kurka rozumiem free szablony ale coś takiego? Z 10 lat temu na republice by przeszło :)

A Dorota przy tym sprzątaniu po denatach rozwaliła mnie zupełnie :) Może oni robią takie imprezy z tą panią, że potem mają co sprzątać? :D

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności