Skocz do zawartości

Nie znam się na rzeczy wypisuje głupoty zmieniam zawód ...


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Troche offtop:

... oraz syndrom

zbieradztwa (kleptomania się to nazywa, już podpowiem, albo kolekcjonowanie zbędnych rzeczy ładniej by się prezentowało :) .[/i]

za 30 dyszek był wam lepszy opis zrobił :)

No jak widac nie zrobilbys lepszego opisu, bo 'syndrom zbieractwa' to nie ma nic wspolnego z kleptomania. Wlasnie tak sie nazywa ten syndrom potocznie, ale lepiej sie posmiac i blysnac swoja glupota...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zgonach,zmarłych,samobójstwach" chłopaki o spacjach chyba nie słyszeli

Sprzątanie mieszkań po zmarłym, po śmierci, zgonie naturalnym,

zabójstwie, samobójstwie, morderstwie, wykonujemy szybko, sprawnie,

bezpiecznie. qr*a kto jest ich "copiwrajterem" :)

Kopiowanie reklam, treści strony, zdjęć, treści ogłoszeń, bez pisemnej

zgody firmy zabronione pod sankcją pozwu sądowego.

mam nadzieję że mnie nie pozwą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami im ten ruch fundujecie :D

jesli mowic o tektach na stronie to to

firma specjalizuje się w dezynfekcji

i sprzątaniu miejsc w których ujawniono

zwłoki w stanie rozkładu po czasie.

jest moim zdaniem co najmniej nie etycznie, można było to lub wcale nie pisać lub sformułować w inny sposób.

jeśli chodzi o tekst

Ale Pan głupoty wygaduje,witryna jest profesjonalna,widocznie nie znacie się na rzeczy.

dziękujemy.

kiedyś skatalogowałem stronę na życzenie znajomego, SEOki standardowo darmowe, neon,kufik i resztę płatnych grup.

Po ok 24h dostarczyłem raport, na co otrzymałem e-maila ze się nie znam na pozycjonowaniu, bo na PIO pisze ze trzeba dodawać 5-20 katalogów dienie, a ja z płatnymi strzeliłem chyba 1300/24h :D I co można odpowiedzieć w takim przypadku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - kreujesz sie na profesjonaliste i czlowieka dla ktorego etyka to drugie imie.

Publikując prywatna korespondencje z klientem prezentujesz się z zupełnie innej strony.

W niedługim czasie właściciel strony mi podziękuje , tak samo jak i Ty, jak dojrzejesz przyznasz mi racje w wielu sprawach - obydwaj*** potrzebujecie więcej czasu i doświadczenia ...

*** edytowane po zwróceniu uwagi :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii formalnej.

Jeśli właściciel to obydwaj nie obydwoje!

Pozdrawiam,

Mariusz

Edycja:

To dosyć częsty błąd, na który mam alergię :D (zresztą nie wiem dlaczego, bo sam asem w te klocki nie jestem).

A jest to tak (dla tych co nie widzą różnicy):

Relacje:

kobieta - kobieta - obydwie

kobieta - facet - obydwoje

facet - facet - obydwaj

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant - kreujesz sie na profesjonaliste i czlowieka dla ktorego etyka to drugie imie.

Jeszcze jedno - nie kreuję się, o czym miałeś okazję sam się przekonać (jeżeli pamiętasz naszą rozmowę telefoniczną i swoją propozycje/pomysł jaki mi przedstawiłeś)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano fakt, założenie tego tematu, z podaniem adresu potencjalnego klienta, chyba faktycznie nie jest dobrym pomysłem. I wątpliwym etycznie o której to (etyce) wspomina wciąż @Beerbant.

Jeśli źle to rozumiem ucieszę się jeśli ktoś wyprowadzi mnie z błędu ;)

e: dzięki @ zakręcony :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z granicami (etyczny/nieetyczny, dobry/zły, profesjonalizam/tandeta) jest zazwyczaj tak, że mozna je dość łatwo przekraczać.

Sporo zależy od punktu siedzenia, znaczy widzenia.

Nie wspomne o tym, że dośc często widzimy drzazgę u kogoś nie widząc belki w swoim oku.

Czy tu Berr postapil nieetycznie?

To zależy od tego czy chciał uświadomic Klienta, że został zrobiony w ]===D przez tych co sklepali mu stronę, czy bardziej mister Beer chcial wbic klina w ( )( ) tym od wykonania strony :)

To sem pofilozował O_o thękju...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności