Skocz do zawartości

Nie znam się na rzeczy wypisuje głupoty zmieniam zawód ...


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

pogawędka jest w celu uświadomienia

Kogo, o czym... Raczej pogawędka w celu pogawędki :)

Nie znam się na rzeczy wypisuje głupoty zmieniam zawód ...

Zwątpiłem w swój profesjonalizm

Czyli niniejszy topic to żart. Przynajmniej ja to tak odbieram.

Wysłałem delikatną sugestię aby najpierw wykonać profesjonalną i zoptymalizowana stronę ...

Jeśli była "delikatna", a nie "ekspercka", obrażająca, to może trzeba było rozwinąć myśl i wyjaśnić klientowi w czym rzecz :)

Ale Pan głupoty wygaduje,witryna jest profesjonalna,widocznie nie znacie się na rzeczy.

Każda pliszka swój ogon chwali, jeśli właściciel jest przekonany, że jego strona jest zgodna z wszelkimi zasadami feng-shui... ;)

Sam uśmiałem się z firmowej gwarancji jakości usług pani Doroty, ale do samej ich firmy nic nie mam.

JEŚLI TEN WĄTEK CZYTA KTOŚ Z W/W FIRMY, to radzę się nie obrażać, tylko wyciągnąć wnioski.

Właśnie tak jest odbierana Wasza strona przez potencjalnych klientów.

To nie jest prześmiewcza krytyka, tylko krytyka konstruktywna, z której warto skorzystać.

Pozdrawiam, Earl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jeśli była "delikatna", a nie "ekspercka", obrażająca, to może trzeba było rozwinąć myśl i wyjaśnić klientowi w czym rzecz :)

Pozdrawiam, Earl

Była to sugestia , że należy zmienić stronę na bardziej profesjonalną z tego względu, że :

1. konwersja będzie niska

2. SEO będzie nieopłacalne

tyle w skrócie, zdaje sobie sprawę, że na 100% znajdzie się jakiś "pozycjoner" który głęboko w dooopie ma interesy klienta ale wolę, aby to był jego problem nie mój.

Sami zresztą w bardzo niedługim czasie przekonacie się , że pozycje dla danej frazy mooocno stracą na znaczeniu ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności