Skocz do zawartości

kupno profili z postami na forach


adam37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie Max, chodzi o Twój pierwszy post w tym temacie i następny.

Najpierw piszesz o zakałdaniu nowych kont, a potem, w następnym już poście (po moim), że masz stare konta bo kiedyś już je załozyłeś.

Po pierwszy poscie zwrociłem Ci uwagę że masz coś co nie intetresuje prawdopodobnie autora.

A Ty zaczynasz się kręcić wokół tych kont jakie masz całkiem zapominając o czym pisałeś w pierwszym tutaj poście.

O kradzionych pisałem bo tak wynikało z następnych postów, forum niemoderowane,bla bla, bla to ma się dostęp do konta. Jak bys napisał, że ma się dostęp do swojego konta to nie było by problemu.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom Hard jak robisz Klientowi marketing szeptany to wbijasz na jakieś forum branżowe, szukasz usera z reputacją, postami i fajnym rocznikiem. Robisz mu przelew na konto za założenie takiego a nie innego tematu ;-) temat się rozbuja i przemycasz ofertę Klienta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autor gdzieś napisał ze chce stare konto? ;)

Tu nie chodzi o nowe profile i nowe posty, a o takie już z historią.

gdzie to autor napisał? sam się domyśliłeś?

Wiec kończąc dyskusje powiem tobie ze można sprzedać i takie i takie konta bez żadnego problemu, wiec w żadnym przypadku nie miałeś racji. Koniec kropka

Na PIO kiedyś było ogłoszenie moda z największego polskiego forum komputerowego sprzedawał link u siebie w stopce chyba za 18 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, tak, ty miałeś rację, ty zawsze masz rację, nawet jak jej nie masz. ;)

edyta

@adam37 pisząc czy znacie jakies serwisy gdzie mozna znalesc oferty kupna profili z postami na forach ? masz jakie konta na myśli? takie z historią, czy takie świeżynki, gdzie ktoś załozy konto i trzepnie 2k postów? bo częśc osób ma najwyraxniej problem z wyciąganiem wniosków i byc może to jestem ja ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Potrzebuje z tematyk : moda / uroda / fryzjerstwo a ponadto motoryzacja / aranżacja wnętrz ;-)

Moda/Uroda Ci nie sprzedam, sam potrzebuję.

Z Motoryzacji trochę znalazłoby się, ale musiałbym dobić do 2000 postów.

Ale, ale, na PiO mam kilka ładnych, chcesz? :)

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności