Skocz do zawartości

Strona firmowa


Grzegorz Goździk

Rekomendowane odpowiedzi

Po co ci grafik - wystarczy WP z motwem "Twenty Ten 1.3 by the WordPress" z podmienianą grafiką topu na tematycznie związaną z firmą np dla SEO sławne "jak mu rośnie" i masz całkiem ładną stronę firmową.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci grafik - wystarczy WP z motwem "Twenty Ten 1.3 by the WordPress" z podmienianą grafiką topu na tematycznie związaną z firmą np dla SEO sławne "jak mu rośnie" i masz całkiem ładną stronę firmową.

Taka strona będzie dla części seo, ale firma dodatkowo będzie prowadzić sklepy i do tego chce stronę która będzie wyglądała ciekawie. Ale w każdym razie i tak potrzebny grafik chociaż do opracowania loga i topów. Bo ja to co najwyżej w paintie zrobię(Chociaż wiem są ludzie co tworzą sztukę w paintie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie proponujecie mu płatnego szablonu? ja uważam, że to jest bardzo dobre rozwiązanie.

stawiasz wordpressa, przeglądasz szablony np. tutaj: https://themeforest.net/category/wordpress/corporate, kupujesz, modyfikujesz jak Ci odpowiada i masz świetną stronkę za grosze.

SEO, SEO i SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba zielona w temacie i tak będzie musiała zapłacić komuś za instalacje sklepu + zakupionej szaty graficznej - niby to nigdy nie jest duży problem - ale zawsze się coś znajdzie + mała poprawki pod siebie.

Jeśli płatny szablon, to się dobrze zastanów, który aby nie wymagał większych modyfikacji ... ;)

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po czym wywnioskowaliscie(poza kimś kto zauważył że nie nie jestem pewien możliwości wp) że ja jestem aż takim laikiem...;) Może się tak wydaje ale w Seo i ecommerce siedzę od prawie 6 lat tyle. Co prawda wp służy mi głownie do zaplecza i nigdy nie stawiałem na nim nic innego ale nie przesadzajmy;D

PS. Tego pana na demna nie rozumiem co ma piernik do wiatraka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności