Skocz do zawartości

Ile zarabia się w SEO?


pos-er

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem jaki programista zgodziłby się zarabiać po studiach tyle co sprzedawczyni w Tesco... chyba taki co nic na tych studiach nie robił jeszcze w dodatku typ gościa którego muszę ciągnąć za język przez 5 minut, żeby wydukał 3 słowa.

Po co wykazywać wiedzę, inicjatywę, entuzjazm- łatwiej narzekać w takim temacie jak ten ;)

Z tymi mocnymi w gębie spotkać się można nie tylko w Seo, dla jasności...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zapomniałam, że jest chyba takie równanie - kobieta+komputer=katastrofa ;)

prędzej o zwinięcie się "na ciąże", płacić trzeba za darmola, robota nie zrobiona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba taki co nic na tych studiach nie robił

A co to są studia? Nie to, że się chwale, ale wszystkie przedmioty z programowania, które miałem na studiach zaliczałem na 5 pokazując jakieś stare programy, które napisałem w wieku 13 lat. Także nawet nie wiem czego tam uczyli, ale pewnie jakiś podstaw. Na studiach jest trochę wiedzy teoretycznej, ale jak ktoś chce być dobry z danej dziedziny to musi sam się uczyć i zdobywać umiejętności, które pozwolą mu zarobić na siebie i/lub pracodawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam wam przykład - prawie rok temu seo w Polsce przejeła moja siostra i teraz przykład z zycia.

Ostatnio tworzyla sobie plik vhosts (recznie ) dodajac gdzies nowe domeny. Stwierdzila ze po co ma to recznie robic jak moze to sobie napisac skrypt w php.

Kupila ksiazke tydzien pozniej ma napisany skrypt. I tego wlasnie ucza studia - dostosowywania sie do sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@it_management: a nie lepiej jakiegoś programistę zatrudnić? Mówisz, że siostra prowadzi firmę a zajmuje się takimi bzdurami? Przecież takie coś to strata czasu, zamiast pracować wydajnie i zajmować się pozycjonowaniem jest ograniczana przez brak narzędzi.

Co do szukania programistów, ktoś inny się tym zajmuje - ja tylko czasem z nimi gadam jak trzeba zdecydować kogo przyjąć.

@Brad: Brak specjalizacji. Uczy się wszystkiego (czyli niczego) to później się nie dziw, że ktoś trochę obeznany może skończyć projekt przewidziany na tydzień w 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agacia80 70% mojego zespołu to kobiety raczej nie stosujemy stwierdzenia kobieta+komputer=katastrofa ;)

Cytat

SEO zaplecze pozycjonerskie - www.ZapleczePozycjonerskie.PL - SKUTECZNE. SEO COPYWRITER teksty na zlecenie. www.SeoCopywriter.pl. Opisy produków w sklepie www wykona seo copywriter - zobacz koniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam, że jest chyba takie równanie - kobieta+komputer=katastrofa ;)

prędzej o zwinięcie się "na ciąże", płacić trzeba za darmola, robota nie zrobiona...

Zawsze jest źle:

najpierw za młoda, potem niedoświadczona, następnie będzie w ciąży, zwolnienia na dzieci, a na koniec za stara ;)

Powiedzcie to swoim Paniom - z pewnością będą szczęśliwe.

W naszym wypadku o pieniądzach to nawet nie ma co rozmawiać, bo przecież i tak się nie nadajemy ;)

Potrzebujesz dobrych tekstów? Zajrzyj na moją stronę Corpicorn.pl Możesz też skontaktować się ze mną przez
GG 38739641 :)

https://seniorzy24.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: od dwóch dni szukam w mieście wojewódzkim programisty PHP. Jak na razie dostałem 6 CV w tym jedno od gościa, który jako umiejętność w CV napisał, że potrafi instalować Windowsa (ani słowa o programowaniu). Jak na razie odpisałem do kilku z pytaniem o wykonane skrypty, CMSy i wiecie ilu odpisało? Zero.

P.S.

Może, żeby rozwiać kwestię zarobków i tego ile można zarobić jako SEOwiec zrobimy w pełni anonimową ankietę z przedziałami? Idę o zakład, że kwoty rzędu średniej krajowej będą w mniejszości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OT] Żeby stworzyć formularz dodawania vhost'ów w dowolnej dystrybucji nie trzeba mieć żadnej wiedzy o administracji serwerem pod jej kontrolą (zwłaszcza, jeśli trzyma się vhosty w bazie danych)... Programiści tworzący oprogramowanie na potrzeby medycyny nie muszą się na niej znać ;)

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności