Skocz do zawartości

Ile zarabia się w SEO?


pos-er

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jestem za anonimową ankietą w sprawie zarobków ;)

juz byla. ale co to zmieni pokaze, jak ludzie czesto klikaja sobie to co im sie podoba to co chcieliby zarabiac a niekoniecznie to co zarabiaja ;)

Masz rację ;) na pewno tak będzie :gafa:

Pozdrawiam serdecznie

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście się trochę dziwię niektórym specjalistom, którzy szukają pracy... nie jestem programistą, z SEO zetknąłem się przypadkiem i nie uważam się nawet za średniaka, w sumie całość większość dowiedziałem się z tego forum, nie pozycjonuję żadnych stron (prócz swoich pierdółek). Trochę samych linkowań (allegro) + reklamy adsense + przechwytywanie domen i sprzedaż + trochę sprzedaży linków + innych drobnostek = 4 do 5k zł miesięcznie "na czysto"

Obecnie wiem, że to całe zamieszanie nie jest dla mnie i tylko zostawiłem to co mam - po prostu to za żmudna robota ;) Więc, do jasnej cholery, jak można mieć problem z kasą w tej branży?? Skoro typ "znikąd" potrafi wycisnąć z tego wystarczająco kasy na życie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek76 właśnie przez cały czas parę osób i ja chcą to wytłumaczyć. Ale niestety dla niektórych to zbyt skomplikowane.

Wystarczę byle jaki PP i na życie da się zarobić ( tabletki, finanse, wycieczki....).

Osoba co chce być samodzielnym pozycjonerem co nie moze samodzielnie wypozycjonowac jakieś MFA czy MPP, jak dla mnie na stracie juz ma minusa. Ale to tylko moje prywatne zdanie , za chwile wyskoczy ktoś z lasu i powie że to wycieczki osobiste ;)

Strach coś pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem skąd tu taki pesymizm. Przecież to branża z najwyższymi zarobkami, a nawet średnich ludzi jest tak mało, że możecie sobie dyktować warunki. Obecnie to możecie zarabiać nawet do kilkudziesięciu K pln (w Wawie) albo 5-8 w mniejszym mieście jak wam się nie chce przeprowadzać ;)

Za granicą to nawet 100-130k USD rocznie dla programistów PHP, w UK do 40-50k p/y ;) Dla seo pewnie coś w ok. tego.

Dobrze to już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powyżej 100 000 zł miesięcznie zarabia juz 2 osoby, co daje 1mln 200 czytego zysku rocznie.... mówiłem ze tak będzie ;) klikają osoby co w życiu takiej kasy nie widzieli

Mówimy nie o obrotach a o zyskach oczywiście, po odliczeniu kosztów i podatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć ze się ma fach w ręce ;) i jak przyciśnie to sam tu dam ogloszenie:)

mimo ze zawsze wydawało mi się że jak pójde do jakies firmy to mnie tylko wydoją z mojej wiedzy,narobie się i za 3 miesiące wywalą

bo nie ukrywajmy wiele firm jedzie na praktykantach bo ma np 10-20 firm w portfolio i ledwo by wyrobili na pensję pozycjonera

choć nie ukrywam miło by sie było skonczyć prace po 8h pracy i mieć wszystko w D zamiast kłaść się o 5 rano i robić notatki z analizatora na nastepny dzien co wypadło (włacznie z niedzielami).Łapię sie już na tym że już nawet na basenie pływając kombinuje nowe patenty SEO lub frazy do MFA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, gdybym zarabiał kilkadziesiąt tysięcy na miesiąc to napewno nie traciłbym czasu na pio. Poza tym nie widzę na forum (z tych aktywnych) ani jednej osoby która (oczywiście moim skromnym zdaniem) odpowiadałaby charakterystyce milionera. Sorry panowie ale bajki piszecie. Oczywiście, niech Wam bozia da jak najwięcej, im więcej kapitału w kraju tym lepiej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności