Skocz do zawartości

Ile zarabia się w SEO?


pos-er

Rekomendowane odpowiedzi

@Joland

daruj sobie, mogę mieć własne zdanie?

@pandha

Taa, w dyskusjach o dodawarkach za kilkaset złotych, organizowanie kursów za psie pieniądze itp. 20-30tys na miech tak, milion nie wydaje mi się... Przy takiej kasie człowiek ma trochę inne horyzonty. ;)

@fuser

Ja to napisałem w sensie pozytywnym. Napewno są osoby które zarabiają miliony ale one mają w d... fora itp. Człowiek który dochodzi do takich pieniędzy nie będzie tracił czasu na pisaninę. Albo rozwija biznes zupełnie gdzie indziej albo wydaje kasę bawiąc się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nikt kto zarabia 20kPLN+/mc nie robi seo 'ręcznie' i po sprawdzeniu/zorganizowaniu paru rzeczy dziennie zapewne nudzi sie jak ###### i wchodzi na pio dla rozrywki. Czemu? Bo jest sam jak ten palec w tym sukcesie- nie moze sie pochwalic i wprost powiedziec co i jak bo mu zaraz konkurencja urosnie...

Radoslaus- przy duzej kasie inne horyzonty to maja ludzie ktorzy sie z duza kasa urodzili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle rzeczy do zobaczenia na świecie, do zrobienia, jak masz milion to zawsze możesz mieć drugi a w perspektywie 10 i więcej...

Inną sprawą jest to, że za cholerę nie ujawniałbym się w śmiesznej ankiecie do której admini mają prawdopodobnie szczegółowy wgląd. Nie w tym kraju, nie przy tej mentalności. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak

W seo są zarobki, większość co zarabia to są osoby które działały już wczeniej, kiedy większość osób nie była jeszcze na tym forum, ani nawet o nim nie słyszała.

Ci ludzie z samych reklam serwisów maja 10-50K plus prowadzą kampanie reklamowe i działania jeszcze w wielu aspektach( gadają pobieżnie o seo sprzedają ksiązki, a wielu je kupuje), a i jeszcze szooku co poszedł do onet sorry nazwa zastrzeżona

Moje zarobki

Pracownik budowlany (docieplenia) 3500-4000zł na ręke ,umowa o prace "1500zł" około 1000zł na konto (na czas nieokreślony)

Fuchy 2000zł

Seo może coś będzie jak kiedyś z reklam do 2-4000zł, sprzedaż punktów SWL( ale te koszta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam wskazówkę tym którzy wciąż nie przekroczyli progu 10-20 tys. Zobaczcie na czym zarabiają nasi wschodni koledzy - PP wszelakiej maści to olbrzymia kasa.

Polskę moim zdaniem w tej kwestii można sobie odpuścić - nawet na kredytach kasa jest słaba.

1.5 roku temu myślałem ze 20-50 tys/mies to dobry wynik. Po 1 szkoleniu seo pewne osoby otworzyły mi umysł na nowe drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej kasie człowiek ma trochę inne horyzonty. :)

A powiedz mi skąd to wiesz? Ilu milionerów znasz osobiście i znasz ich dobrze? :P Wcześniejsze Twoje brednie o tym, że ktoś tu nie pasuje do "charakterystyki milionera" to to samo.

Powiem tak - jeśli widzę gościa, który chwali się kilkuletnim doświadczeniem w branży, ma własną firmę i płacze, że przez ZUS nie może zarobić na utrzymanie, to nie wiem czy śmiać się czy płakać. I mimo, że doświadczeniem (liczonym w latach) mogę się "pochwalić" mniejszym niż pewnie 75% użytkowników forum, nie mówię tego bo tak myślę, tylko w oparciu o siebie i swoje zarobki.

Exploit - Ty z tymi 2k brutto to serio? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na żarty :) Oczywiście, że serio hehe znam swoje możliwości i niestety krótkie doświadczenie zawodowe(8miesięcy) na stanowisku programisty mieszane z SEO, więc kokosów nie mogę wymagać. Przeglądałem oferty, ale jakieś 99% z nich wymaga min 2 letniego doświadczenia, oczywiście udokumentowanego. Najwyższa oferta jaką dostałem to 1.4k netto w Toruniu, ale dawno temu jak pracowałem w Gdyni, gdzie głupotą by było zrezygnowanie mając wyższe zarobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę rzuce tylko, że ostatnie 2 spotkania z nowymi klientami każde po 3h. Są tak spragnieni wyjaśnienia o co chodzi, że aż miło mówić (Pan który płacił jakieś agencji 1000 zł za adwordsy nie wiedział ile % ma z tego agencja bo mu powiedzieli - tajemnica.... Dodatkowo firma mu wciskała, że jak długo bedzie opłacał AW to wejdzie w mapki....).

Jeszcze sie odniosę do postu Marcina - by zarabiać kokosy w tej branży wystarczy w PL zostać sk..... bo 95% nie wie totalnie o co chodzi... Przykładów firm to chyba nie muszę dawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi, że cokolwiek wpisałem w ten żałosny temat.

Bo?

Niech zgadnę, bo kiedy taki temat zmienia się w licytację, wszystkie kwoty, które tu padają trzeba dzielić przynajmniej przez 2, żeby zachować przynajmniej pozory wiarygodności? :D

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz kilka informacji dla was konkretnych kwot sa CPA gdzie macie 50-150$ za signupa. Oczywiscie sa i mniejsze cpa 10-40 $ czy tez euro/funtow

I teraz mala kalkulacja : załozmy ze macie 20-30 tematycznych domen (kasyna,ubezpieczenia lub podobny temat).

10-20 signupow dziennie i macie juz spory dochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności