Skocz do zawartości

Kolejny art o "g"


Swirus

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnu tutaj działa wyszukiwanie semantyczne oparte o wyszukiwarkę Google:

https://www.ktoco.pl/MetaSE/search?query=ja...0&image.y=0

Mam nadzieje, że będzie dużo pozwów, jeśli zdecydują się na wyswietlanie tak dużych fragmentów pochodzących z innych stron w serpach. Na szczęście nie zawsze Google zna odpowiedź:

https://www.ktoco.pl/MetaSE/search?query=cz...0&image.y=0

gdy wpisałem seks Warszawa (celowo zamiast sex;)

wyskoczyło forum dla pe.. przepraszam "homoseksualistów"

to rozumiem, że na takie odpowiedzi będzie udzielać odpowiedzi? tak logicznie i prosto myślę, bo ja się tam nie znam :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czyta w myślach :) To, że to działa badziewnie i niewiele ma wspólnego z tym nad czym pracuje Google jest raczej oczywiste. Ważniejsze jest to, że w wielu przypadkach użytkownik nie musiałby odwiedzić żadnego serwisu, aby poznać odpowiedź na pytanie. Na to chciałem zwrócić uwagę. I również na to, że na czymś Google tą swoja bazę zbudowalo/zbuduje. Na naszych stronkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że część nie załapała o co chodzi z ta rewolucją.

klik - (sorrow juz na to zwrócił uwage) jasniej?

kiedyś trzeba było wejśc w jakis serwis i sobie poszukać takiego czegoś, teraz (co zauważył seonerd) już nie będzie trzeba :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to żadna rewolucyjna zmiana a tylko i wyłącznie zmiana sposobu wyświetlania i jeżeli będą powyżej prezentowane najtrafniejsze niby wyniki odpowiedzi (z tej zgromadzonej bazy danych) to pojawia sie pytanie co z prawem autorskim do przetrzymywania tych danych no i jak one były gromadzone , to znaczy skąd ?

Bo nawet prawo cytatu nakazuje podanie źródła ;)

Nie mogę się doczekać ten analizy semantycznej - to wymiecie połowe firm SEO i będzie można podnieść ceny :)

Skup się na podnoszeniu jakości :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapytałbym się inaczej - skąd google będzie brało wiedzę i "odpowiedzi" na pytania w wyszukiwarce - jak mniemam nie będą tego wprowadzać ręcznie, tylko będą bez naszej zgody brali z naszych stron i ewentualnie obrabiali (albo i nie)- ostatecznie 80% ruchu zostanie w wyszukiwarce, więc na adwordsach zarobi się jeszcze więcej

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd, skąd, skąd... o sieciach neuronowych na PiO od kiedy było można sobie poczytać? Może Kaspar zagadał do braci i poszło w świat

albo hindusi od "łamania" tokenów będą teraz odpoiwadac na zasadzie: zapytanie > odpowiedź life i dopiero potem wyniki :]

Beer jest to rewolucja, bo do tej pory były linki do źrudeł, teraz już nie będzie ich :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności