Skocz do zawartości

GW: Polscy faszyści tworzą bazę swoich wrogów - zróbmy coś


TTSEO

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł

Nie wiem dokładnie co, może wspołne DOS?

https://www:bhpoland:org/strona/pl_news.htm

Hosting na https://webhostplus.com

Albo pomagamy webhostplus.com zdobyc 1. miejce na "fascism hosting" albo coś podobnego (google ma tylko 385,000 wyników)?

Sorry, wiem że to ma nic wspołnego z PiO, ale taki pierd... strone mi tak ku....

pzdr,

Thomas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indymedia juz o tym wspominały:

https://pl.indymedia.org/pl/2006/01/18119.shtml

i ostatnio: https://pl.indymedia.org/pl/2006/02/18156.shtml

Obawiam się, że my nic sensownego nie możemy zrobić.

Redakcja zamierza powiadomić prokuraturę.
I to jest rozwiązanie.
Materiały opublikowane na stronie K&H naruszają prawo - potwierdzają przedstawiciele generalnego inspektora danych osobowych oraz prokuratury.

- Będziemy zabiegać o zablokowanie strony. Niewykluczone, że zwrócimy się do amerykańskich organów ścigania. Nie będzie to łatwe, ale musimy działać - mówi Maciej Kujawski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, zapowiadając wszczęcie postępowania przygotowawczego.

Gorzej, że to stoi daleko.

A tak wogóle proponuję przenieśc jednak do pogaduszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie radio Z o tym mówiło. Sprawa trafiła do wszelkich mozliwych organów ścigania + FBI więc tylko kwestia czasu jak to zablokują...

...

A tak wogóle proponuję przenieśc jednak do pogaduszek

jestem za...

[edit]

strona już przeszła do historii...

pozdrawiam

rpnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby Ci tak wesoło, gdybyś sam znalazł na liście i gdyby Ci np. 3 razy podpalili mieszkanie (jak jednej z osób* z tego katalogu).

Pozdrawiam, J.

*-zaznaczam że osoby z katalogu nie posiadają prawa do reprezentowania moich personalnych poglądów, choć część z nich sobie takie prawo uzurpuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podobna akcje przydalo by sie zrobic dla tej strony www.redwatch.info/sites/redwatch.htm

[edytowane-Erbit]

Po co linkujesz do takich stron ?

Niedawno jedna osob wyladowala przez to w szpitalu.

Jest pierwsza ofiara nienawiści szerzonej przez skrajną prawicę - alarmuje "Trybuna".

Maciej D., którego nazwisko figuruje na internetowej liście nazistowskiej organizacji Blood and Honor został napadnięty i pobity w centrum Warszawy. Napastnicy wbili mu nóż w plecy. Cios uszkodził płuco

Kiedy Młodzież Wszechpolska i politycy Ligi Polskich Rodzin atakują lewicę i mniejszości seksualne słowami, podchwytują to bandyci dążący do fizycznej rozprawy z przeciwnikami. Do napadów i pobić zachęca też umieszczona w Internecie lista osób uznanych przez neonazistów za wrogów. Maciej D. jest tam przedstawiony jako działacz antyfaszystowski, podano też jego rysopis oraz informację, gdzie mieszka.

Maciej D. przebywa w szpitalu, na szczęście jego stan poprawia się. Woli nie ujawnić swego nazwiska. Twierdzi, że nie jest anarchistą, ani radykałem. Jestem zwykłym człowiekiem, który stara się jakoś ułożyć sobie życie w tym kraju - mówi. Jego działalność - jak tłumaczy - ogranicza się do chodzenia na koncerty grup punkrockowych.

Nie wie, dlaczego jego nazwisko pojawiło się na liście znajdującj się na stronie nazistów. Teraz obawia się, że będą kolejne ataki na niego i innych ludzi z listy - pisze "Trybuna". (PAP)

Jezeli admin serwera na ktorym jest ta strona nie chce jej usunac z powodu tresci jakie na niej sie znajduja to moze na niego podziala obiazenie ktore wygeneruje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności