Skocz do zawartości

Inwestowanie w naukę


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda. Zrobiłem z tego podyplomówkę i bardzo żałuję. Liczą się kryteria a nie to, czy pomysł jest dobry. A tak nawiasem mówiąc, to co z tym kocim biznesem za 700k? Poszło coś dalej? :) Bardzo innowacyjny pomysł.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski do UE maja "spełniać kryteria", a nie promować nowoczesne podejście do świata.

Właśnie miałem na myśli to , że jeśli tacy super utalentowani ludzie np: matematycy zajmują się na studiach rozwiązywaniem obiektów które w rzeczywistości nie istnieją ( i nie chodzi o "banały" typu recaptcha), a mają problemy urzędniczymi bzdetami to coś tu nie gra. Nie jestem od oceny ryzyka , ale jak by top10 firm consultingowych brało po kilka najciekawszych projektów pod skrzydła np: za % od patentu to mogło by być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedział. Ucz się ucz, bo wiedza to jedyna rzecz, której Ci nie ukradną. Tylko, że sprawa ma dwa medale. Ponieważ w Polsce nie do końca jest porozumienie w jakim kierunku ma pójść młody człowiek, aby znalazł pracę (płatną na odpowiednim poziomie) w kraju. Z całym szacunkiem dla tego kierunku. Bardzo dużo osób studiowało resocjalizację i politologię. Tylko czy popyt rynku pracy był na tyle osób, po tym kierunku gotowy?

Wydaje mi się, że zoptymalizowanie i monitorowanie popytu na pracę zgłaszaną przez przedsiębiorców zdusiło by bezrobocie o kilka procent.

Trzeba testować nowe strategie marketingowe i implementować się pod polskie realia i branże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na co inwestorzy zwracają uwagę we wstępnej ocenie jakiegoś innowacyjnego projektu jaki do nich trafia - w pierwszym rzędzie patrzą czy jest zastrzeżony/opatentowany ... W mojej opinii na to trzeba zwracać uwagę już na początku pracy nad projektem tym bardziej naukowym bo potem mogą być schody jak z tym polskim pomysłem na pochłanianie energii przy zderzeniu czy jakoś tam , który podebrał jakiś angol a prototyp po wielu latach dziwnym trafem odnaleźli w ..... Izraelu :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ala ma ptaka.

To jest Ala z domku, to Ola z M-2

Obie z pierwszej klasy, z klasy I A

Mają dobre stopnie, pilnie uczą się

Jak murzynek Bambo źle ma w czarnej Afryce

To jest popelina a tu cenny wkład

Tu jest druga Polska a tam trzeci świat

To jest obcy reżim a tu własny wikt

Co ma piernik do wiatraka nie wie w klasie nikt

Twój pierwszy elementarz, powiedz czy

Jeszcze coś pamiętasz z tamtych dni

Przemija epoka i zmienia się świat

Elementarz się nie zmienia już od wielu lat

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana :)

dlatego w Polsce jest lepszy biznes na jabolach niż drogich winach :)

Bardzo dużo osób studiowało resocjalizację

przydadzą się jak acta wejdzie, pod taką albo inną nazwą ...

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności