Skocz do zawartości

Zaawansowane szkolenie seo dla branży travel


RafalafaR

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko:

Szkolenie PRO w cenie 399 zł - żenada nie wymagająca komentarza.

Określanie tych tematów szkolenia jako PRO - "nabijanie klienta w butelkę".

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mały off

Na szkolenie PRO to dopisałbym zero do kwoty i poszedłbym chętnie do it, ale on nie bardzo chce.

Pewnie za mało :)

eM

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniec2 - ale o co Tobie chodzi? Napisz może jakie zagadnienia chciałbyś, aby zostały poruszone na szkoleniu z pozycjonowania dla zaawansowanych (najlepiej w tej cenie, czyli 399zł) :) Jeśli Tobie tytuł "Pozycjonowanie dla zaawansowanych" sugeruje, że jest to szkolenie skierowane do speców SEO, aby zapoznać ich z najlepszymi metodami i sztuczkami SEO to tylko pogratulować :) Jak dla mnie program szkolenia odpowiada jego cenie - więc gdzie tu nabijanie kogoś w butelkę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nazwą szkolenia trochę przesadzili :) ale według mnie cena jest adekwatna do zakresu wiedzy przedstawionego w agendzie.

Ja jednego ze swoich klientów prawdopodobnie tam wyślę. Sam też pewnie się przemęczę ot choćby z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztaty marketingowe dla branży travel

a może najpierw warto zapoznać się z targetem?

organizatorem jest grupa eholiday

99% ich klientów to właściciele małych pensjonatów, czasami ludzie, którzy wynajmują jeden - dwa pokoiki...

i co ciekawe: większość z nich jest przekonana, że wydając co roku kilkaset złotych na adwordsy (niektórzy od lat wielu) są bardzo PRO w SEO...

niestety siedzę w tej branży od bardzo długiego czasu i niestety powyższy pogląd jest bardzo popularny...

swoim sąsiadom mam często problem w wyłożeniu, czym jest i jak się robi dobre SEO, bo część jest przeświadczona, że wizytówka np. w eholiday'u to jest ich strona firmowa www i załatwia sprawę

na tej branży masę kasy zarabia kilku z nas tworząc dobre portale, które rzeczywiście dają tym malutkim korzyści przy niewielkiej inwestycji, ale niestety jest masa naciągaczy i codziennie jestem zapraszany do reklamowania obiektów w super "portalach", które fantastycznie wypozycjonują moje obiekty w google... Ci goście też czują się PRO...

podsumowując:

- większość branży to nie są posiadacze potężnych budżetów na marketing

- większość branży uważa, że są najlepszymi fachowcami od marketingu (również SEO/SEM) - traktują się jako PRO

- większość branży co roku jest naciągana przez pseudo-SEO-specjalistów

wobec powyższego wielkie brawa dla Cezzy'ego za pomysł takiego szkolenia i mam nadzieję, że część właścicieli obiektów przed sezonem uciuła te kilkaset złotych, żeby podnieść swoją wiedzę, zamiast usiąść na podwórku z sąsiadami i skrzynką wódki, żeby rozpaczać, że nic się nie sprzedaje...

BTW - moi sąsiedzi coraz częściej interesują się, jak to robię, że mam pełne obłożenie, a ceny wyższe od nich... Czy ja również oszukuję Klientów, sprzedając im usługę drożej? A może zarabiam więcej, bo mam wiedzę, za którą kiedyś wyłożyłem sporo kasy i wykładam przy każdej możliwej okazji?

mam nadzieję, że powyższym troszkę schłodzę tę niezdrową zazdrość...

a w kwestii <title>? też czasami spędzam masę czasu, żeby wyłuszczyć webmasterom, jak powinno się robić dobry tytuł pod SEO

każda metoda uświadamiania Klientów w SEO jest korzystna dla całej branży - zrozumcie to i przestańcie zazdrościć, zacznijcie działać

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ban za prawdę :) @Beerbant tyle o SS padło a widze, że na pio idziemy w podobną stronę....

Szczerze nie rozumiem - a PiO już dawno nie jest "PRO" ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie uzupełnić swoją wypowiedź.

@początkujący

Podpisuje się pod większością tego co napisałeś. Tego typu szkolenia to dobra rzecz (ostatnio pozyskałem klienta, który już był uświdomiony i całkiem bezboleśnie przyjął moje nienajniższe stawki).

Ale ten tytuł :)

Bądźmy precyzyjni, grupa docelowa nie ma znaczenia.

Będąc przykładowo "hotelarzem", nie znając podstaw SEO czytam info o szkoleniach:

- dla początkujących

- dla średnio

- dla prof

to na podstawie tytułu, który tu jest bardzo ważny, bo przecież się na tym nie znam wyciągam błędne wnioski.

A specyfikacja szkolenia niewiele mi mówi, bo się na tym nie znam. Decyzje podejmuję na podstawie tytułu.

Prawda?

Rozumiem, że potrzebna jest gradacja w nawach szkoleń, ale tu jest mocno nietrafiona. I tyle :)

I zazdrość nie ma tu nic do rzeczy.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant, to jest nabijanie klienta w butelkę czy nie? Jak to jest Twoim zdaniem?

jak dla mnie "staż" osoby prowadzącej wzbudza zaufanie co do merytoryki i poziomu nie wypowiem się bo musiałbym być na szkoleniu natomiast na pewno nie ma co porównywać tego szkolenia do szkolenia teoretyka Krzyworączki ...

Tak sie składa, że w branży turystycznej siedzę od początku czyli od 2004 roku non stop i trochę ją ogarniam...

PS

osobiście szkolenia dla pozycjonerów jakoś mi się nie widzą bo tak naprawdę nikt nie zdradzi w większym gronie naprawdę skutecznych "sztuczek" .

Mi osobiście brakuje szkoleń dla klientów w tematach jak odsiać ziarno od plew i jak współpracować z firmami SEO ...

A jak w rzeczywistości wygląda rynek usług SEO w PL to już inna bajka i może się pokuszę o jakieś bolesne podsumowania :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa początkującego sprawdzają się dokładnie dla każdej innej branży. Ja działając w tematyce agro, odnoszę tym większe sukcesy w zdobywaniu dobrych klientów im oni są bardziej świadomi tego co się będzie działo.

Odnośnie samego szkolenia i uzytego nazewnictwa, to uważam, że jest ono jak najbardziej trafione. Najprostszy sposób gradacji, zrozumiały dla każdego. I uwierzcie mi, że osoby zielone w temacie nie wybiorą pro.

Swoją drogą to doskonała inicjatywa i dobrym pomysłem byłoby jej przeniesienie na inne dziedziny.

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności