Skocz do zawartości

Zaawansowane szkolenie seo dla branży travel


RafalafaR

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście brakuje szkoleń dla klientów w tematach jak odsiać ziarno od plew i jak współpracować z firmami SEO ...

Tylko kto znajdzie czas i środki na szkolenie w jaki sposób, jakby nie patrzeć, wybrać firmę do wykonania usługi? Zlecając każdą usługę narażamy się, że będziemy oszukani- u mechanika, dentysty, fryzjera itd. Nie sposób przechodzić szkoleń w każdej dziedzinie by nie dać się nabić w butelkę :)

Wiesz, ja jestem za ale czy znajdą się na takie szkolenie chętni? Pomijam już tych co zostali oszukani, oni może przyjdą.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla mnie to jest krótka piłka - na palcach jednej ręki , no może dwóch można policzyć firmy SEO rzetelnie informujące klienta jak to naprawdę praktycznie jest z tym całym pozycjonowaniem i informujące klienta o rzeczywistej metodologii pozycjonowania jakie robią ...

Prawda jest taka, że aby być skutecznym trzeba zapomnieć o łajthatach i innych bzdurach propagandowych ale .... Ale klient musi mieć świadomość ryzyka. Jeżeli to aprobuje to OK.

Powyższego nie można zastosować wobec dużych uznanych klientów którzy niestety ale muszą się liczyć z tkz. "opinią" no i tutaj sie pojawia problem bo ich też nie można skutecznie zrobić całkowicie na biało, ale można skutecznie ukryć kontrowersyjne metody .

Obydwie grupy klientów łączy jedno - pierwsi i drudzy muszą być rzetelnie poinformowani o metodach ...

Gwarantuje, że na żadnym szkoleniu tego się sie nie uświadczy.

PS

a już największym nieporozumieniem jest jak firma SEO ściemniająca jaka to ona nie jest wykąpana w Vanishu umieszcza w swoim portfolio klientów których backlinkuje z naprawdę gównianych stron (a jeżeli pisze gówniane to one napradę są gówniane bo mam dosyć wysoką tolerancje w ocenach stron)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora część marketingu to nabijanie klienta w butelkę. Czy jest jakaś różnica między SEO szkoleniem targetowanym do klientów agro, a do klientów turystyki? Oczywiście, że jest ale pewnie można by to omówić w dużo krótszym czasie. Wszystko jednak nadal opiera się na tych samych zasadach.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy jest na forum taki temat, w którym Beer nie wcisnąłby posta o tym jak to firmy SEO oszukują swoich klientów :)

Btw, po jakiemu jest to "tkz"? :)

Sumienie rusza ? No cóż to nie mój problem .... ;)

Po mojemu ;)

Spora część marketingu to nabijanie klienta w butelkę. Czy jest jakaś różnica między SEO szkoleniem targetowanym do klientów agro, a do klientów turystyki? Oczywiście, że jest ale pewnie można by to omówić w dużo krótszym czasie. Wszystko jednak nadal opiera się na tych samych zasadach.

Tutaj bym polemizował na co innego zwracasz uwagę w agro a na co innego w turystyce a nawet więcej - inaczej podchodzisz do biura podróży a inaczej do "turoperatora" . Taka specyfika branży .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniu wycofuję się z negatywnej oceny tego konkretnego przypadku.

Branża turystyczna robi przecież to samo "hotel w bezpośrednim sąsiedztwie morza" a morze 3 km :)

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT widzę, że temat "SEO szkolenia" jak zwykle wywołuje duże zainteresowania i emocje...

Dobrze, że jest w pogaduszkach....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chetnie zrobie szkolenie ... ale laryngolog powiedział , że mam oszczedzać garło bo za 10 latek przy 50tce już nie bede gderał ...

cichy zgred to nei to samo co pyskaty :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer - raczej żołądek jak widzę Cię pieprzącego w kółko jedno i to samo w każdym temacie na forum, sumienie nie ma powodu ruszać :)

Ranigast, ranigast .... :)

PS

kłopoty żołądkowe w większości biorą się z nerwicy i braku spokojnego snu ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę podstawowy błąd u części - odnoszą szkolenie do siebie a nie właśnie do targetu. To nie ma być szkolenie SEO PRO dla pozycjonerów. Nie ma za zadanie wyszkolić na pozycjonera. Inne szkolenie PRO z jazdy będzie dla rowerzystów, inne dla kierowców niedzielnych, inne dla kierowcy autobusu a inne dla kierowcy rajdowego. I dla branży turystycznej (czy innej) jak najbardziej dobre może być szkolenie z obsługi wyszukiwarki - i mogą to być tematy które dla części z tu obecnych są podstawami. Do tego dochodzi specyfika branży - i jeżeli prowadzący ma w tej kwestii doświadczenie lub bardzo dobrze się przygotował - to może "sprzedać" wiedzę której 99% osób tu siedzących (które nie mają "swojej" tusytyki) - po prostu nie wie. A nie wie, bo ma wiedzę ogólną a każda branża ma swoje "myki".

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] po prostu nie wie. A nie wie, bo ma wiedzę ogólną a każda branża ma swoje "myki".
Tutaj bym polemizował na co innego zwracasz uwagę w agro a na co innego w turystyce a nawet więcej - inaczej podchodzisz do biura podróży a inaczej do "turoperatora" . Taka specyfika branży .

:)

dla przykładu napiszę, że mi osobiście bardzo duże problemy sprawiało mierzenie konwersji telefonicznej (w przypadku turystyki), w sklepie internetowym z kolei to był pikuś ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer mi już lekko nerwy puściły-szanuje Cię jako usera jak ty robiłeś dobre SEO to ja jeszcze pewnie w pieluchy srałem ale pomijając do czego zmierzam...

Dla mnie to jest krótka piłka - na palcach jednej ręki , no może dwóch można policzyć firmy SEO rzetelnie informujące klienta jak to naprawdę praktycznie jest z tym całym pozycjonowaniem i informujące klienta o rzeczywistej metodologii pozycjonowania jakie robią ...

Mówiąc klientowi że każde działanie manipulujące serpem na korzyść strony klienta jest NIEZGODNE Z REGULAMINEM WIELKIEGO G to przeciętny Jasiu Kowalski myśli sobie hmmm co za paskudna firma stosują pewnie jakieś nieuczciwe zagrania,pewnie będę miał przez z nich same problemy prawne itp itd.

Potem przychodzi firma X-gwarantującą 200 % LEGALNOŚCI UCZCIWOŚCI I ZGODNOŚCI Z GOOGLE (bo dla nich np napieprzanie xrumerem nie jest nieetyczne bo to przecież dodawarka wspomagająca ręczna pracę ludzką a dodać link do profilu to przecież nic złego :) ) i jasiu myśli sobie hmmm oni wiedzą co robią napewno nie ryzykują ,nie będę mieć przez nich problemów.

Kibicuje ci w dalszej walce ze złymi niedobrymi firmami/freelancerami wprowadzającymi ludzi w błąd.

Ja nie mam na to czasu -muszę odłożyć sobie na jakieś M2.

Z pełnym szacuneczkiem do wszystkich userów i do Ciebie @Beer w szczególności.

Tomasz :)

PS Popieram w 200% opinie usera @Nikonem-mamy kapitalizm każdy może się ogłosić że coś umie ale jak faktycznie wykona usługę to inna bajka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności