Skocz do zawartości

Jak żyć, panie premierze?


Pawka

Rekomendowane odpowiedzi

@Beerbant: chyba mam , i Ty też ;) . Chodziło mi o wpływ OFE na dług publiczny."Prywatyzacja" to równie ważny temat , ale patrząc na inne posocjalistyczne kraje odbyła się ona u nas....normalnie. Niestety.

A jak tak to tak - ja wywaliłem o początku :P - w byłej Czechosłowacji odkomuszyli najlepiej i najskuteczniej wyjebka ze stołków i zakaz obejmowania funkcji państwowych i pozamiatali od razu.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak czytam i czytam. Co post to większa wiedza na temat przyczyn, rozwiązania i aż dziw, że jeszcze partia nie powstała.

Nazwa -> PiO czyli Politycznie i Odpowiedzialnie... Mój głos macie ;)

BTW, moim zdaniem większoć polityków doskonale wie co trzeba zrobić by ludziom żyło się lepiej, ale po dorwaniu się do władzy o tym szybko zapominają, czemu?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po dorwaniu się do władzy o tym szybko zapominają, czemu?

bo większość stada decyduje o rozdziale stołków i większość głosującego stada składa się osobników nierozgarniętych, naiwniaków i obiboków którzy łykają kłamstwa przedwyborcze jak pelikany ryby cyklicznie co cztery lata po wyborach robiąc durne miny i mówiąc : "patrz Józek , znowu nas w chu***ja zrobili" ...

;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę inaczej - każdy z tych populistów doskonale wie co trzeba zrobić tylko wiedzą również, że jak zaczną to robić to stado oderwie im doopska od stołków na amen bo durne stado chce mieć podwyżki, chce nic nie robić ale brać państwową pensyjkę , bo stado chce wierzyć w obietnice zdrowia szczęścia pomyslnosci dostępnego za darmo ...

Pokażcie mi pierdzistołka urzędasa który zagłosuje na partię chcącą zredukować urzędników i służby państwowe do minimum i chcącą uprościć system podatkowy , znieść przywileje dla polityków , rozliczać prokuratorów i sędziów ... To kurw**** jest utopia aby taka partia zwyciężyła w jakichkolwiek wyborach.

Banda z wiejskiej w jednym jest tylko zgodna i łączą się zarówno ci z lewa i z prawa .... Zgodnie głosują przeciwko obniżkom ich pensji i redukcjom ich etatów ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikodem, bredzisz.

Przez takich ludzi jak ty właśnie polska gospodarka wygląda jak wygląda i mamy taką biedę.

Nie może jednak być tak, że człowieka który pracuje nie stać na kredyt na mieszkanie, opłaty, oszczędności.

To może się socjalisto czepiaj polityków, czyli ludzi takich jak ty którzy przez "dbanie o wszystkich" co kosztuje każdego jakieś 70% jego zarobków do tego doprowadzili?

Jeśli chodzi o polityków zacytuję swój wcześniejszy post:

Z góry oświadczam, że nie chcę się z nikim wdawać w polemikę, że nie jest to możliwe. Jak również, że winna jest temu ta czy inna opcja polityczna.

Wszyscy politycy to szuje i tyle. Bez żadnych wyjątków.

Sam zatrudniam stale od kilku do kilkunastu osób od 10 lat. Choć z trudem, udaje mi się płacić im w miarę godne pieniądze. Tak, by było ich stać na w miarę normalne życie. To kwota 2,5 tys. na rękę miesięcznie za fizyczną pracę.

Wiem, że ode mnie niewiele zależy, nie jestem zabójczo "rozgarniętym" gościem ;) Uważam jednak, że można wokół siebie próbować budować mały świat odrobinę lepszy od tego dużego Świata.

Jak wspominałem wcześniej, nie znam się na ekonomii. Przejmuje mnie jednak los normalnych, zwykłych ludzi którzy powinni zarabiać tyle, by godnie żyć. Tylko to mnie obchodzi. Kropka.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Sam zatrudniam stale od kilku do kilkunastu osób od 10 lat. Choć z trudem, udaje mi się płacić im w miarę godne pieniądze.
Masz jakiś wakat? :D

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Sam zatrudniam stale od kilku do kilkunastu osób od 10 lat. Choć z trudem, udaje mi się płacić im w miarę godne pieniądze.
Masz jakiś wakat? :D

Od 3 lat pracuje ten sam skład. Przewiduję, że na początku przyszłego roku będziemy potrzebować kogoś nowego.

No, chyba, że interesuje Cię współpraca bardziej na gruncie SEO? Nie wiem co porabiasz na codzień. Kiperem jesteś przecież tylko wieczorami :(

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darq => lepiej niech nie inwestują, później i tak "sie rozpłynie" więc co za różnica.

Zapominacie jeszcze o długu publicznym który wynosi na ten czas coś koło 22k/mieszkańca PL, i oczywiście ciągle się zwiększa(tego już totalnie ine rozumiem)

Dane są prawdziwe ale należy je dopiero zinterpretować żeby zobaczyć że nie obrazują rzeczywistości.

Otóż po prostu wzięto dług publiczny i podzielono przez liczbę mieszkańców Polski.

Wydaje się logiczne dopóki nie stwierdzimy że dość spora liczba osób nie wytwarza żadnych pieniędzy/funduszy

Dzieciaki i uczniowie > nie generują kasy a obciążają ludzi pracy > rodziców

Pracownicy państwowi pełniacy ważne funkcje społeczne : policja, straż , słóżba zdrowia , wojsko.

Osobnicy nie dający nic w zamian a generujący obciążenie dla budżetu :

80 % wszystkich urzędników

więźniowie

bezrobotni

......

Czyli w rzeczywistoci dług powinien być przeliczany według liczby osób generujących wpływy do budżetu.

Bo taki bezrobotny jak ma zapłacić te 20 czy już 25k zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności