Skocz do zawartości

Rozliczanie z klientem 1-10


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

Od momentu zawirowań z mapkami już trochę nie mam pomysłu jak skonstruować umowę by wilk był syty i owca cała.

Czasem top 8 to już druga strona wyników. A top jeden po 7 wynikami z mapki...

Jakie macie rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozliczenie za ruch?:)

bez szans ! to sie nie opłaca.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdradźcie proszę, czy w rozliczeniu za ruch podajecie konkretne wartości progowe czy wzrost procentowy ? Jak jest lepiej, łatwiej, przyjemniej?

to zależy od witryny, skali ruchu i wielu elementów - tak się po prostu nei da wymienić bo to podlega indywidualnym negocjacjom.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała opłata plus premia za średnią miesięczną pozycje

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wcinam, ale przyszło mi do głowy pytanie związane z mapkami :)

Czy strona nie zgłoszona do map Googla będzie się w nich pojawiać "z automatu" w przypadku, gdy np. w necie jest wiele wpisów z tym samym adresem firmy, który niejako wskazuje jej lokalizację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darq: z moich obserwacji wynika, że się pojawi jeśli geolokalizacyjnie G wyczuje, że firma jest z danego regionu - wystarcza, ze zczerpnie miasto z zakładki kontakt. Włąsnie przerabiam to z jedna wrocławską firmą - na pozycjonowana fraze jest tylko mapka z nimi samymi :) przez co mam 0 w statystykach :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgred Dobrze zrozumiałem ? Strona bez dodawania do mapki, została tam przydzielona przez G. "z automatu" ?

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gerdi: nie ... po około 2 miesiącach ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po 2 miesiącach obecności w TOP10, czy w ogóle w wynikach ? Linkowałeś ją też z miastem/regionem ?

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darq: z moich obserwacji wynika, że się pojawi jeśli geolokalizacyjnie G wyczuje, że firma jest z danego regionu - wystarcza, ze zczerpnie miasto z zakładki kontakt. Włąsnie przerabiam to z jedna wrocławską firmą - na pozycjonowana fraze jest tylko mapka z nimi samymi :( przez co mam 0 w statystykach :(

to podstronę noindex spróbuj albo dane adresowe w pliku graficznym

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności