Skocz do zawartości

Przeprosiny


seo-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie przez cały okres służby w WP była cisza i spokój jednostka blisko domku więc było można skoczyć na weekend :D

Cytat

SEO zaplecze pozycjonerskie - www.ZapleczePozycjonerskie.PL - SKUTECZNE. SEO COPYWRITER teksty na zlecenie. www.SeoCopywriter.pl. Opisy produków w sklepie www wykona seo copywriter - zobacz koniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa! Szkoda, że więcej użytkowników PiO nie posiada takich zdolności refleksyjnych, bo jest sporo takich, którzy w nieskończoność będą pitolić, lamentować i jeszcze dissować ludzi, którzy im lekko ironicznie prawie jak na tacy dają gotowe odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz widzę ten topić więc: @seo-ninja -> ;)

Pozdrawiam

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w wojsku tylko jeden se strzelił z kałacha w głowę.

U mnie jeden młody na unitarce podcinał sobie żyły na ręce, ale wzdłuż przedramienia, a nie w poprzek. Po powrocie ze szpitala ta "nieudolność" sporo go kosztowała. Chyba żałował, że mu się nie udało. ;)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo kojarzy z wojskiem,

ja zaliczyłem 2 lata w wojsku byłego CCCP, uwierz mi wiele z was niema pojęcia jak to może być ;).

Maxiu ja zaliczyłem ponad 3 lata z czego 8 miechów w pierdlu i 3 miechy orzysza (taka nasza jednostka karna) - świniarnie "jechałem" szczoteczka do zębów a wode ze sracza wybierałem sznurowadłem :P no i w standardzie było szorowanie cegły do wymiarów pudełka od zapałek :P, ale teraz z tego mam niezłą polewkę :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak starzy kumple z wojska ... ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczoteczka i sraczyk? :D

Wspólne wypady na strzelnice i wódeczka :(

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był o przeprosinach, a poszło na słabą psychikę ;) niestety. Ale wojsko nie jest jedyną sytuacją, w której ludzie nie wytrzymują, generalnie mam wrażenie, że ludzie od seo mają mocną psychikę, bo wstajesz rano sprawdzasz staty i nigdy nie wiesz co zastaniesz :D możesz przewidywać, ale pewności 100% nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności