Skocz do zawartości

Miejski rower dla kobiety


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kobietą i jeżdżę rowerem po mieście. Nie wiem jaki to model. Jakiś Opal czy coś.

Dla mnie jest super bo:

-ma 3 biegi (system plantarny) więc na 1 spokojnie pod górkę wjeżdżam, a na 3 jak długa posta trasa to mknę b. szybko, ludzi wymijam na 2

-ma grube opony i to jest b. fajne, bo nie czuć wszystkich kamyków, a czasem przyjdzie jechać po żwirku, kamykach itp

-jest damką, więc na światłach po prostu zeskakuję sobie jeżdząc w wąskich spódnicach

-nie ma żadnego zapinania na pedałach, więc każde buty są ok (również na obcasach)

-nie jest wybajerzony i drogi, ale zapinam go na porządną blokadę, więc drobne złodziejaszki nie potrafią go ukraść, a fachowcom się go kraść nie opłaca

-ma koszyk z przodu, więc wszystkie torebki tam wrzucam i cały czas mam je na oku.

Co jeszcze mogłoby być?

-zabudowane szprychy w tylnym kole, żeby można było jeździć w długich luźnych spodniach lub spódnicach bez obawy, że się wkręcą

-zmiana biegów za pomocą takiego dzyndzla przesuwanego kciukiem - u mnie jest to takie przesuwane zgrubienie przy rączce, kiedy pada deszcz ręka się na im ślizga i trudno zmieniać biegi

Nie jest lekki, ale to mi nie przeszkadza akurat - wnoszę go po schodach bez problemu.

No i dla kobiet też ważny jest kolor roweru! Czarny raczej odpada.

Maszyny czyszczące | Chemia profesjonalna

Jednocześnie polecamy włoskie myjki ciśnieniowe firmy Maer.

Ponadto sprzedajemy też wózki serwisowe. Zapraszamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności