Skocz do zawartości

Biurokracja w Polsce


stats1

Rekomendowane odpowiedzi

nie kantował tylko wykorzystywał złe przepisy. Zresztą nie tylko on. Teraz jest to samo.

Zanim coś napiszesz to taka delikatna sugestia abyś zapoznał się z tematem na jaki piszesz co najmniej w 10% :) . Faceta udupili dlatego bo był uczciwy i pomimo, że mógł wykorzystać lukę prawną (jak mu doradzali jego prawnicy) zapłacił podatek ... Gdyby posłuchał prawników to mogliby mu skoczyć ....

W jakim kraju ja żyje... Do tej pory myślałem, że faktycznie kantował na podatku.

Ano w takim , że taki Modzelewski teraz doradza jak omijać pewne rzeczy związane z VATem ...... Który to sam wprowadzał ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to musze doczytać albo z kimś innym pomerdałem go

Chodzi o prezesa Kluskę - kiedyś się z nim spotkałem i pogadałem , nie wiem czy 3jka trzyma archiwalne wywiady ale kiedyś ładnie opowiedział jak to było naprawdę łącznie z tą szmatą prokurator która go wrabiała a teraz chyba w Olsztynie jest adwokatem ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy 3jka trzyma archiwalne wywiady

czy ten masz na myśli

https://www.polskieradio.pl/9/1363/Artykul/...mala-lyzka-jesc

Bingo :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przynajmniej bidulki urzędnicze mają pracę...

a przy okazji 4 innych straci robotę bo wynagrodzenie za pracę urzędników nie bierze się z powietrza, ale nikt tego nie rozumie więc nie mam zamiaru się denerować...

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Kluska miał podpisaną umowę z Ministerstwem Edukacji i to oni sporządzili taką a nie inna umowę, wykorzystując lukę w prawie i chcąc uniknąć płacenia podatków. Niestety nie pasował po prostu niektórym rządzącym i Pani prokurator o której Beerbant wspomniał.

Szkoda bo firma mogła być teraz jedną z największych firm w Europie.

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pani prokurator w sprawie Kluski, to jest po prostu niemozliwym miec zdrowy system sprawiedliwosci jezeli nie bylo w nim czystek po 89, z dnia na dzien rezimowi stali sie demokratycznymi na tym samym stanowisku. Dlatego UE tak pluje na Orbana, ktory powywalal sedziow;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym samym Wojtek prawi... Zresztą weźmy takiego Kwaśniewskiego - wysługiwał się czerwonym a jak został prezydentem to oświadczył, że się mylił :/ Łajzy jedne dla kasy i władzy zrobią wszystko :/

Szkoda trochę Kluski ale taki jak on ma misję - otwiera ludziom oczy.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności