Skocz do zawartości

Krzysiek Lis w TVP ! :-)


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

I takich sytuacji nie lubię. Będzie wysyp dzieci które chcą zarobić, będą zadawać głupie i oczywiste pytania a na końcu porzucą blogi bo w sumie nie udaje im się zarobić... Pamiętacie pewnie temat w Rozmowach w toku gdzie polecali zawód pozycjonera - robią ludziom złudną nadzieję ;)

Darmowe szablony do seokatalogów! - darmowe szablony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa.

Z perspektywy tego, co dało się powiedzieć, rzeczywiście nie było nic konkretnego.

Konrad -- co do Twoich obaw, myślę, że nie ma takiego ryzyka (aż tak dużego). W rozmowie kilka razy padło słowo "praca", a nawet "dużo, dużo pracy", jak znam życie, to mnóstwo ludzi odstraszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemność widzę, a szkoda bo bym z chęcią oglądnął.

Pewnie nie zapłaciłeś abonamentu za DARMOWĄ telewizję publiczna.

A co do tematu to połowę rozmowy przegapiłem bo akurat śniadanie robiłem ale jak było widać wie co mówi.. To kto z PIO idzie następny powiedzieć jakie to seo jest potrzebne dla budowy gospodarki czy coś:)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, jestem pod wrażeniem. Zaprezentowałeś się elegancko, rzeczowo i potrafisz mówić, zachować się przed kamerą a to wcale nie takie łatwe. Wypadłeś lepiej od pozostałych gości. Piotr Zaleski z YT to jakaś rozpacz jeśli chodzi o prezencję (siedział zgarbiony, wykrzywiony w stronę kotlet.tv).

Krzysiek, krótko- gratuluję!

e: mały dopisek :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem etat, teraz zajmuję się własną działalnością, ale dużą część tego stanowi współpraca z jednym dużym klientem, któremu poświęcam mniej więcej pół etatu w tygodniu, u niego w biurze. Więc niewiele się to różni od pracy na etacie, choć zajmuje mi to mniej czasu. :)

Myślę, że sporo pomogło to, że od jakiegoś czasu nagrywam trochę filmików i wrzucam je do internetu. Z początku byłem przerażony tym, jak wypadam przed kamerą, bo to zawsze jest zaskoczenie (nasz głos brzmi inaczej, gdy się go słyszy "z zewnątrz", widzimy się inaczej niż w lustrze). Ale potem przywykłem i zrozumiałem, że tak już po prostu jest i nie da się z tym nic zrobić.

Rzeczywiście blogom poświęcam mniej więcej godzinę dziennie, ale od paru lat. Nigdy mi się nie udało stworzyć w miarę popularnego bloga w krócej, niż kilka miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówili inni, wyszło dobrze, jasny przekaz, dobry głos.

Tylko trochę na avatarze inaczej wyglądasz, albo fotka stara, albo PS podrasowana, bo w Tv byłeś brzydszy :D

Ogólnie całosć na +

Gratulacje

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności