Skocz do zawartości

Krzysiek Lis w TVP ! :-)


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Foto z avatara jest chyba sprzed 5 lat, to nie ma siły, na pewno wyglądałem wtedy inaczej. Byłem wtedy piękny i młody, a teraz z tego zostało mi tylko "i".

I tak mnie wymalowali, na żywo mam jeszcze większe worki pod oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś zwrot kosztów dojazdu Ci fudnęli, nocleg... Wiesz, jak to zbyt niedyskretne pytanie nie odpowiadaj :hi:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest, przecież mógł zaprezentować swój punkt widzenia w TV. Nie każdy ma taką możliwość. Oczywiście rozumiem, że może być to faktycznie mało satysfakcjonujące. Może autor odpowie na pytanie, co takiego skusiło go, aby pokazać się w TV? Trzeba mieć odwagę.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bardziej z ciekawości, niż czegokolwiek innego. Spodziewałem się, że to telewizja śniadaniowa i o konkretach nie porozmawiamy, a z drugiej strony liczyłem też na symboliczny efekt w statystykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności