Skocz do zawartości

Trwam Exclusive


curi0us

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy ktos juz poddal ten watek dyskusji na tym forum. Co sadzicie o ostatnich wydarzeniach- podpisanie paktu. Chodzi mo o to, ze mimo iz Kaczynski bagatelizuje sprawe, to przyznaje ze Ojciec Dyrektor zabiegal o to zeby powstal taki pakt i zalezalo mu to aby to ukazac w swoich mediach. Podsumowujac Ojciec Dyrektor (;-)) dostal od PiSu material Exclusive.

Niemniej jednak mimo tego co powiedzial, to sadzi ze nic sie nie stalo i ze to przypadek, potem zrobili szopke z podpisaniem dla innych i mysla ze bedzie ok ;-)

Straszne mam nadzieje, ze to nie potrwa dlugo...

--

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusk jest komunista

Co ty wiesz o Tusku ...

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno pisałem ;) ale powtórzę czarni, biali, czerwoni to kompletnie nie ma znacznia.

Liczą się ludzie a tych jak wiadomo nie ma !

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wczoraj z Elfem gadalismy - kto dzisiaj oglada telewizje ? widomosci ? :D

mysle ze niewielu z nas - nie ma sie co denerwowac niepotrzebnie, ja ostatnio raz ogladalem wiadomosci jakies 4 lata temu, teraz ogladam tylko filmy na DVD. Jak sie wydarzy cos naprawde "mocnego" to sie o tym dowiaduja na forum albo wchodzac na poczte w Onecie ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Tusk byłby komunistą to i tak wolę jego niż sterowany przez Rydzyka obóz dwóch karłów. Jestem ciekawy jak to będzie wyglądało jak na wyjeździe do któregoś z państw UE nasz prezydent (a raczej jego kierowca) dostanie mandat za jazdę bez fotelika dziecięcego...

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności