Skocz do zawartości

Stabilnośc Firefox 11


Koobe

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem sobie aktualizację Mozilli do najnowszej 11 i od tamtej pory średnio 3-5 razy dziennie łapie zawiechę na kilka minut.

Wcześniej mi się to nie zdarzało, też tak macie?

To raczej nie wina sprzętu (6GB ram, procek 4Ghz). Reszta programów w tym samym czasie działa bez zarzutu.

Szkoda mi przechodzić na Chrome, bo tutaj mam już wszystkie wtyczki pod SEO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam FF 11 32bity i nie mam takich problemów. Za to mam wrażenie, że strony coraz wolniej się ładują :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zwrócić uwagę na przeglądarkę SRWare Iron - bazuje na silniku chromium ale pozbawiona jest inwigilującego dziadostwa od google.

No i śmiga równie szybko a nawet lepiej niż chrome.

wtyczek seo pod chrome jest całkiem dużo, może nie identyczne niż na ff ale wystarczają.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 11 i wszystko chodzi poprawnie. Cache może wyczyść? Ja bym się nie mógł przesiąść na inną przeglądarkę, tak mam tą dostrojoną, że nie chciałoby mi się od nowa wszystko robić na innej przeglądarce. To, że troszkę wolniejsza od Chrome, to szczegół.

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie tydzień temu przesiadłem się na Chrome. Dodatkowym autem będzie synchronizacja z mobilnym Chrome'm.

Kupe lat korzystałem z FF, ale ostatnio coś nie bardzo mnie cieszył. Ja miałem takie problemy jak Ty z 9-tą wersją bodajże, dopiero przy update do kolejnej wer. przestało mi mulić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na 10 jechałem i mnie do szału doprowadzała :/ Kupa rzeczy przestała działać, albo nie działała jak zwykle. obstalowałem 11 obaczym. Rezygnacja z ff to będzie tragedia.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Zrobiłem sobie aktualizację Mozilli do najnowszej 11 i od tamtej pory średnio 3-5 razy dziennie łapie zawiechę na kilka minut.

Wcześniej mi się to nie zdarzało, też tak macie?

To raczej nie wina sprzętu (6GB ram, procek 4Ghz). Reszta programów w tym samym czasie działa bez zarzutu.

Szkoda mi przechodzić na Chrome, bo tutaj mam już wszystkie wtyczki pod SEO...

Dla mnie Firefox idzie w złym kierunku mniej więcej odkąd zaczęły się te częste aktualizacje. Od mniej więcej 4-5 wersji potrafi mi żreć ponad 1GB ramu przy dwóch, trzech otwartych kartach (tak jakby w ogóle nie zwalniał pamięci przy zamykaniu stron).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył ale autor pisał to w marcu i od tamtego czasu wyszedł Firefox 12 z całą gamą nowości i poprawionych błędów.

12? Ja mam 13

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności