Skocz do zawartości

Odchudzanie po zimie


vastar0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ehhh! Jakie porady niektórzy dają.

:(

Przede wszystkim dieta:

6 posiłków dziennie - dieta na jak najniższą cenę:(

I posiłek (miseczka płatków owsianych na wodzie (mleko zakwasza organizm i ma niskowartościowe białko); 7 białek z jajka smażone na oleju bezkalorycznym lub gotowane.

II posiłek (pół woreczka ryżu/kaszy gryczanej; dwa pomidory lub ogórek; 1/4 piersi z kurczaka smażonej na oleju bezkalorycznym lub gotowanej; Łyżka od zupy oliwki z oliwek Extra Virgin.

III posiłek (pół woreczka ryżu/kaszy gryczanej; dwa pomidory lub ogórek; 1/4 piersi z kurczaka smażonej na oleju bezkalorycznym lub gotowanej; Łyżka od zupy oliwki z oliwek Extra Virgin.

IV posiłek (pół woreczka ryżu/kaszy gryczanej; dwa pomidory lub ogórek; 1/4 piersi z kurczaka smażonej na oleju bezkalorycznym lub gotowanej; Łyżka od zupy oliwki z oliwek Extra Virgin.

V posiłek (pół woreczka ryżu/kaszy gryczanej; dwa pomidory lub ogórek; 1/4 piersi z kurczaka smażonej na oleju bezkalorycznym lub gotowanej; Łyżka od zupy oliwki z oliwek Extra Virgin.

VI posiłek (dwa pomidory lub ogórek; 1/4 piersi z kurczaka smażonej na oleju bezkalorycznym lub gotowanej; Łyżka od zupy oliwki z oliwek Extra Virgin.

Ćwiczenia:

Leżąc na ławce i ciskając sztanga nie zrzucisz szybko kilogramów. Musisz na treningu podwyższyć temperaturę ciała czyli: aeroby i interwały (rowerki, bieganie).

Słodycze, sól i piwo raczej proponuję odłożyć na bok. Jak pić wódkę to nie tą słodką na kilogramie cukru tylko czystą. Ale to już dla hardkorowców.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soprano proszę Cię, to że w każdy temat wciskasz swoje głupoty to spoko, ale racz nie udzielać się w temacie, w którym ktoś może Cię posłuchać i zrobić sobie krzywdę :(

Oj, nie trolluj. Napisałeś tego posta tylko po to aby mnie upomnieć?

Od jedzenia trzech posiłków dziennie chyba jeszcze nikt nie umarł. Tym bardziej, że będą to normalne posiłki. Co do ograniczenia cukru do minimum, to od tego też sobie krzywdy nie zrobisz. Poczytaj sobie o cukrach naturalnych i skończ trollować.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie po to go napisałem... +po to co w nim napisane :( Nie masz pojęcia o tym o czym piszesz, to po co piszesz? Lepsze trollowanie (gdzie tu widzisz trollowanie?) niż bezwartościowy spam - przekładasz nawyki z pracy na aktywność na forum? :(

@Mariusz - o ile nie mówisz o 5+ piwach dziennie, to wrzucasz piwko czy 2 do diety, uwzględniasz w bilansie kalorycznym i jest ok. W końcu nie robisz formy na Mr Olympia, gdzie liczy się każdy gram tłuszczu w ciele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakąś dietę zawierajacą piwo?

Da radę. 1 piwo = +2 km biegu.

:P

A tak na serio powyższa dieta jest bardzo dobra. Układał ją trener prowadzący mistrzów Polski w kulturystyce. Ja ją przerobiłem celem zmniejszenia kosztów, bo była tam na przemian wołowina, cielęcina itp. W powższej diecie wychodziło znacznie mniej niż 20 złotych na dobę za jedną osobę. A w pierwowzorze wychodziło 30 złotych dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim się ktokolwiek zdecyduje na dietę, odwiedzajcie pana dietetyka, pamiętajcie, że każdy organizm, jak i psychika ludzka, to "oddzielna książka", która zawiera "inną treść" ;) dostosować trzeba ją indywidualnie pod siebie ;) i nie od piwa się tyje, tylko od tego co po piwie się zje :P niektórzy w rozpiskach podają ci gotowe diety ;) nie radzę ich stosować, niekiedy cukrzyk może nagle złapać miażdżycę, lub na odwrót, dobrym sposobem jest pić dużo wody ;) (nie "ó" )

a ja sobie nic nie żałuje, ani golonki, ani boczku, ani wszystkiego co dobre, przecież pan premier jasno powiedział 67 ;) a przy obecnym stresie, z pokolenia Czarnobyla z którego pochodzę ;) z eksperymentów jakie robili z pierwszymi antybiotykami ;) i odczulaniem jakie przeszedłem jeszcze za komuny :P (maks daje sobie 44 no może 52 ) to nie zamierzam niczego sobie żałować, a tym bardziej dobrze zjeść, trzeba tylko utrzymywać wagę

a co do mistrzów polski to może jesteśmy z kolegą powyżej ten sam region lubuski ;) tu mistrz w kulturystyce którego znam i szanuje (moja mama z nim się uczyła się ma kontakty )

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza dobrze zjeść, dobrze wypić, dobrze zaciupciać i zbytnio się nie przejmować otoczeniem , ot i wszystko :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie po to go napisałem... +po to co w nim napisane :P Nie masz pojęcia o tym o czym piszesz, to po co piszesz? Lepsze trollowanie (gdzie tu widzisz trollowanie?) niż bezwartościowy spam - przekładasz nawyki z pracy na aktywność na forum? ;)

Pojęcie mam większe od Ciebie. Sam sprawdziłem tę metodę na sobie i żyję. Tak jak napisał kolega wyżej, dieta jest bez sensu, bo to proces który się zaczyna i kończy. Ograniczając ilość jedzenia i pozostając w takim nawyku mamy duże szanse na schudnięcie.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem o zawodniku, a o trenerze przygotowującym zawodników:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002933697151

Ciężko się dopchać na konsultacje, ale można próbować. Dla mnie za 100 złotych rozpisał i trening i dietę.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza dobrze zjeść, dobrze wypić, dobrze zaciupciać i zbytnio się nie przejmować otoczeniem , ot i wszystko :D

Taaa... Śpiew, kobiety i wino. :D Jak najczęściej, bo po jakimś czasie to już tylko śpiew...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie po to go napisałem... +po to co w nim napisane ;) Nie masz pojęcia o tym o czym piszesz, to po co piszesz? Lepsze trollowanie (gdzie tu widzisz trollowanie?) niż bezwartościowy spam - przekładasz nawyki z pracy na aktywność na forum? ;)

Pojęcie mam większe od Ciebie. Sam sprawdziłem tę metodę na sobie i żyję. Tak jak napisał kolega wyżej, dieta jest bez sensu, bo to proces który się zaczyna i kończy. Ograniczając ilość jedzenia i pozostając w takim nawyku mamy duże szanse na schudnięcie.

Nie masz pojęcia i to ŻADNEGO, a to że "sprawdziłeś na sobie i ŻYJESZ" (wow) tylko tego dowodzi. Najważniejszą kwestią w odżywianiu jest rozbicie posiłków na małe i częste - 5-6 dziennie, Ty radzisz 3. Do tego pod pojęciem "dieta" rozumiesz to, co przeciętna czytelniczka Pani domu. Dieta mój drogi, to sposób odżywiania, zależnie od krótkoterminowych celów może się zmieniać, ale są zasady, których powinno sie trzymać zawsze. Ograniczanie ilości jedzenia, to najgłupszy (i najmniej skuteczny) sposób na osiągnięcie celu jakim jest schudnięcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności