Skocz do zawartości

Chciałbym w ogóle zamieścić stronę w wyszukiwarkach.


szczur

Rekomendowane odpowiedzi

No i co mogę zrobić żeby wrócić. Dorzuciłem do kilku katalogów linki do strony ze zmienionymi nagłówkami i do jednej podstrony. Mam nadzieję że bot mnie odwiedzi.

Nie martw się, dodawaj linki systematycznie i obserwuj, co się dzieje. Zwróć uwagę, że Google podaje czasem stare wyniki, czyli wyniki z okresu, kiedy Twojej strony jeszcze nie było. W ciągu 2 tygodni strona powinna powrócić na stałe.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google bierze pod uwagą tekst a nie meta description :P

Niby jest to powszechnie stosowane stwierdzenie, ja jednak z tym się nie zgadzam. A to z powodu własnych małych teścików.

Wpisując w Google tytuł filmu "Święci z Bostonu" podstrona mojego forum filmowego jest gdzieś w tyle (chyba 4-5 strona). Jednak kiedy wpisze się "Święci z Bostonu cytaty" - jest na drugiej pozycji. A słowo "cytaty" wystepuje tylko w meta description i ani razu nie występuje w treści strony :D

Tych przykładów mógłbym podać setki. Ale nie sposób jednej osobie obalić mit uznawany przez większośc speców od pozycjonowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisując w Google tytuł filmu "Święci z Bostonu" podstrona mojego forum filmowego jest gdzieś w tyle (chyba 4-5 strona). Jednak kiedy wpisze się "Święci z Bostonu cytaty" - jest na drugiej pozycji. A słowo "cytaty" wystepuje tylko w meta description i ani razu nie występuje w treści strony :D

A masz pewnosc 100%, ze nigdzie przenigdzie nie masz ani jednego linku do strony "Święci z Bostonu cytaty", ktory zawiera anchor lub slowo kluczowe "cytaty"?

Bo jezeli nie masz to Twoja teoria nie ma podstaw.

Po drugie na fraze "Święci z Bostonu cytaty" jest niewiele ponad 300 wynikow na na "Święci z Bostonu" 42k.

Meta dla G tez jest wazne bo to i tak sa slowa kluczowe w kodzie strony

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A słowo "cytaty" wystepuje tylko w meta description i ani razu nie występuje w treści strony...

Masz "cytaty" w treści strony:

W kopii zrobionej przez Google podświetlony jest ten wyraz w stopce Twojej strony - w anchorze :D .

...Ale nie sposób jednej osobie obalić mit uznawany przez większośc speców od pozycjonowania...

To nie jest mit, przecież strony wcale niepozycjonowane na daną frazę pojawiają się właśnie na tej podstawie w wyszukiwarkach.

Polecam jeszcze poczytać forum i prowadzić dokładniejsze analizy własnych testów przed obalaniem teorii większości "speców od pozycjonowania" :)

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, o tym miejscu całkiem zapomniałem. Jednak link zawierający ten anchor prowadzi do całkiem innej podstrony. I na pewno nigdzie nie mam linku w postaci "Święci z bostonu cytaty" - tym razem 100% :)

Polecam jeszcze poczytać forum i prowadzić dokładniejsze analizy własnych testów przed obalaniem teorii większości "speców od pozycjonowania" !!!

Czytam forum czytam. Dzień rejestracji to nie dzień mojej pierwszej wizyty, ale dopiero teraz się wziąłem za pisanie. A o dokładniejsze analizy będę się starać, również dla własnego dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności