Skocz do zawartości

seopilot ile można zarobić


Poco

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że głupio postawiłem pytanie. Ale chciałbym się dowiedzieć ile można miesięcznie zarobić z jednej strony. Wiem że jest tam kilka czynników które brane są pod uwagę ale nigdzie nie znalazłem jaka jest średnia.

| Praca www.s-ki.pl/praca| Ełk www.elk.info.pl jeśli szukasz pracy w Ełku | www.em-meble.suwalki.pl/ - meble Suwałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Adsense akceptuje mi strone a seopilot nie to troche lipa

nie możliwe xD

Ja dodałem 2 strony z pr 2 i pr 3 ,za pr 3 otrzymałem bonus 100zł

Łącznie 2 strony wycenione zostały za ponad 300zł.

Kożystam z ich usług pozycjonowanie i jestem zadowolony z wyników.

Cena co do wyników wydaje się bardzo dobra.

Miałem troche problemów z instalacja kodu,zgłosiłem im to i sami mi wszystko zroblili.

Podał bym strony ale niewiem czy mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powoli kończy się zbijanie kokosów na seo pilocie, coraz więcej osób dostaje maile:

Stawka dla Twojego serwisu wkrótce ulegnie zmianie.....

Oczywiście chodzi o zmianę w dół, a nie w górę.

Sam dzisiaj dostałem 3 maile o zmiane stawki na niższą.

Co ciekawe dla stron które się rozwinęły stawki nie rosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, SeoPilot ma mniejsze fundusze, więc zmniejsza stawki.

--------------------

karty rabatowe

Sprawdź, jak wyglądają nowoczesne drzwi wewnętrzne od stolarza
Profesjonalna i skuteczna reklama zewnętrzna (outdoor) dla firm na terenie Śląska i Małopolski.
Piękne, wysokiej jakości stoły dębowe na zamówienie od profesjonalnego stolarza. Kliknij i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Korzystam z Seopilot (jeszcze) ale mam do nich wiele zatrzeżeń. Na moje pytania odpowiadają kopiując praktycznie to samo co mają w FAQ. Nie można się doprosić odpowiedzi na pytanie dlaczego odrzucili mój serwis, który wcześniej był przyjęty domenie mojanazwa.pl, a teraz jest na xxx.mojanazwa.pl - mimo że treść się nie zmieniła (zmienił się wygląd i domena). Stawka mojego serwisu na początku to było 670 zł, potem zmienili na 530, później na 270, a dziś przyszedł mi mail że znowu obniżają ją na 120 zł...Śmiechu warte. A najlepsze jest to, że odwiedziny, pagerank stoją na jednakowym poziomie , a tekstów i zaindeksowanych stron ciągle przybywa. Prawdopodobnie w krótkiej przyszłości zrezygnuje z seopilot i w to miejsce wrzuce banerek AdSense... bo po prostu bardziej się opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności