Skocz do zawartości

Drukarka


przemeks

Rekomendowane odpowiedzi

przemeks tak, miałem już lexy, HPki i td, brothery moim zdaniem najlepiej maja cena-jakość. Oczywiście dla dużych ilości to najlepiej laser. Ale na prawdę na bardzo duże ilości, na to co piszesz te modele co podałem ja (brother) i koledzy wystarczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki za zaangażowanie, ale już się z tego wszystkiego strasznie zamotałem, ale chyba rzeczywiście pomyślę nad Brotherem, bo HP na pewno nie kupię po moich ostatnich przejściach z tych cholerstwem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś różnica pomiędzy tą drukarką w czarnym a białym kolorze? Bo widzę, że na Allegro schodzą tylko wersje białe.

Spoczko, już widzę, że czarny to inny model, ale ktoś leci na marce tamtego, i komentarzami w html podsuwa inny model w wynikach wyszukiwania DCP-195C =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś znalazłem - Brother DCP-J315W - rzeczywiście ma wifi. Tusze w takiej samej cenie. Jak myślicie, tak samo będzie się miałe kwestia eksploatacji w tych dwóch modelach? Też tak tanio wyjdzie drukowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Brothera co MaxPan, dokladniej j315w, urzadzenie jest naprawde tanie w eksploatacji, funkcja autoczyszczenia genialny pomysl (przestawic zegar zeby nie budzil), a wifi to juz swoja droga. Dalem rok temu za nia 340zl, gwarancja po rejestracji na stronie producenta lacznie 3lata. Teraz dolar wyzej stoi to podrozaly (przynajmniej w mojej okolicy teraz ok 400zl). Od siebie dodam tylko tyle ze polecam zamienniki niemieckiej firmy Dulin (po ok 5-6zl na allegro), sklad maja podobny jak oryginaly, a nie jak te po 2zl z allegro woda+farbnik :(

Ps. Jesli by ktos musial oddac na gwarancje to przed tym wlozyc stare (nawet puste) tusze ORYginalne i w opcjach czyszczenie wziac, bo ponoc sprawdzaja w serwisie co bylo uzywane, ale po czyszczeniu bedzie all Ok :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, właśnie sobie uświadomiłem, że kupiłem model bez wifi, a chciałem z. Myślę, że nie będą mi robić problemów w sklepie, gdy powiem, że jednak chce droższy model =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam urządzenie wielofunkcyjne epsona SX215 i nie narzekam dla mnie może być do drukowania.

Cytat

SEO zaplecze pozycjonerskie - www.ZapleczePozycjonerskie.PL - SKUTECZNE. SEO COPYWRITER teksty na zlecenie. www.SeoCopywriter.pl. Opisy produków w sklepie www wykona seo copywriter - zobacz koniecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności