Skocz do zawartości

[prywata] Mogę prosić o głos na mój projekt ?


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja to się nie znam na takich mykach programistycznych, także nie wiem o co chodzi :)

@FiKaS dzięki za wsparcie ;)

Flaszkę sam postawię ;)

Dzięki wszystkim za pomoc i miłe słowa, ciężko będzie ich dogonić, ale będę się starał. Niestety póki nie będę miał kilkuset głosów to nie będą widziec mojego projektu inni "w najlepszych", a co za tym idzie nie będę miał naturalnych klików.

Każdy wchodzi, widzi kilka sztuk najlepszych i klika na jeden z nich, a nie ogląda 1000 następnych, aby wybrać jeden ;)

Co do projektu, to nie jestem do końca zadowolony, bo miałem lepsze, ale nie zaakceptowali ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, jak zrobisz tampletkę to prześlij mi na GG i puścimy z kilku zenków na różnych proxy... chyba szybciutko nabijemy koledze więcej, niż ma konkurencja... :)

Wildu, oczywiście z moich kilku prawdziwych IP już masz click'a ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności