Skocz do zawartości

Google a prawo


MichaelDicson

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no urwał nać

Wybacz autorze wątku, ale jak czytam takie pitolenie to zastanawiam się, czy masz równo pod sufitem? Kogo i za co chcesz skarżyć?

po pierwsze primo - google nigdy i nigdzie niczego nie gwarantuje, a już napewno TOP10 korzystając z wytycznych dla webmasterów

po drugie primo - to jest prywatny twór, może robić na polach wyników wyszukiwania (bezpłatnej usługi, której regulamin akceptujesz w momencie kliknięcia "szukaj") co mu się żywnie podoba a Ty albo się na to godzisz albo się godzisz ;)

po trzecie primo - co to znaczy zaniżanie wyników? prywatny twór stwierdza subiektywnie, że Twoje www jest DO D*PY, więc ręcznie obcina pozycję i przestaje ją promować w swoim serwisie - taki ma kaprys, ot co. Tylko tyle i aż tyle. Ma do tego pełne prawo - tak jak Ty na swojej działce możesz posiać trawę a sąsiad obok kwiatki.

po czwarte primo - jeżeli nie wierzysz w linkowanie, audyt, poprawną optymalizację pod nowy engine to odpuść sobie pozycjonowanie i wykup kampanie adwords.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zamiast zganiać na filtry i inne czynniki zewnętrzne po prostu przyjmij do wiadomości, że inni są lepsi od Ciebie. Krótka piłka. ;)

No nie możliwe lepsi inni a frazy pospadały na ponad 100 pozycję w google to jest na bank filtr. Wszystko na to wskazuje ze to jest filtr.

Ale Ty tylko dostałeś filtr, czy wszyscy "inni"? :D Więc sam widzisz, że "inni" są po prostu "lepsi" od Ciebie. Filtra za nic się nie dostaje. Ty dostałeś, inni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że nie dopuszczasz myśli do Siebie, że inni mają lepiej i robisz z Siebie uczciwego pokrzywdzonego. Prawda jednak boli zawsze i albo posypiesz głowe popiołem albo nikt Ci nie pomoże i żale możesz sobie wylewać ale do swojej piaskownicy.

Dziękuję. Reszty nie 3ba.

Eeee Zgred, chyba fora Ci się pomyliły - przecież to nie forum gugla dla łebmajsterów. No i zapomniałeś napisać "strona źle zoptymalizowana, powtórzone słowo w title i nie masz H1" ;)

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty się urwałeś, człowiek...?

Może pokaż te strony to będzie wiadomo o czym rozmawiamy ;)

Dokładnie!

Zobaczymy czy te strony takie zgodne z regulaminem

Tutaj Google ustala zasady, jeśli nie chcesz się z nimi bawić to olej to, zacznij pozycjonować w Bingu albo Yahoo - w czym problem?!?!?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z binga mam cały czas dużo wejść, ale z google z polski wejść jest najwięcej. Bronicie tego googla że nie wiem co a każdy wie ze czym nowsze ulepszenia googla tym gorsze, innym polecam przeczytać dokładnie wątek od początku, a dowiecie się co myślę o adwords i całym tym ustalaniu rankingu googla, dziwi mnie tylko to ze jakiś czas temu wysłałem posta o spamach w google to mnie skrytykowano bo skądże spamu nie ma przy wyszukiwaniu, ale jak zwykłą stronę zadbaną i pisaną codziennie nową treścią google filtruje to jest ok. Nie rozumiem was kompletnie ludzie, jeżeli ja korzystam z wyszukiwarki googla jako internauta czy tez webmaster to jestem automatycznie jej klientem.

Najlepsze jest to ze jak piszę do google o przywrócenie strony to oni mi odpisują ze spamu nie znajdują i ze moja strona jest ok, ale algorytm jednak ja filtruje loteria. Raz za filtruje potem odfiltrowuje na parę dni i znowu filtruje i tak mam juz od kilku miesięcy i nie wiem co jest grane.

To jest jak z polityką wybory wybraliśta Tuska i PO to tera będzieta pracować do 67 lat, ludzka zwykła głupota, tak samo jest z google bo lider na rynku to google postępuje w porządku a webmaster chce oszukiwać wyszukiwarkę, tylko że ja staram się pozycjonować uczciwie bez przekrętów i jest go**o a nie wynik.

Czytam tez regularnie prasę i blogi np Pawła Krzyworączki bloga ebiznesy i postępuje zgodnie z white seo ale efektu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Czytam tez regularnie prasę i blogi np Pawła Krzyworączki bloga ebiznesy i postępuje zgodnie z white seo ale efektu nie ma.

To się nazywa publiczne seppuku na PiO ;)

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Czytam tez regularnie prasę i blogi np Pawła Krzyworączki bloga ebiznesy i postępuje zgodnie z white seo ale efektu nie ma.

To się nazywa publiczne seppuku na PiO ;)

Tobie seppuku czy jakos tak a ja dziennie tracę po sporą kasę przez głupią politykę googla. Szkoda tylko że w Polsce google dominuje bo żeby miało prawdziwą konkurencję to może by tak się nie panoszyli i nie ustawiali webmasterów według własnego widzimisię. A tak ogólnie to w google więcej spamu ostatnio jak dokładnych wyników wyszukiwania :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam tez regularnie prasę i blogi np Pawła Krzyworączki

nagle nastała jasność i wszystko stało się... jasne ;):P;)

edit:

zapytaj Pana Pawła dlaczego jego WHITE metody powodują filtry, na ostatnim filmiku zapewniał, że nie ma takiej możliwości...

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ MichaelDicson wykup sobie wycieczkę tutaj

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będe z wami dyskutował, zobaczymy jak wy będzieta pisać że wam google bana dało lub za filtruje stronę, a z tego co widzę na tym forum to sporo ludzi tu piszę i pyta się o powód filtra itp. Jężeli chodzi o strony to dziwę się ze jeszcze nie zauważyliśta adresów ;)

Jak umieta i znata się na pozycjonowaniu to powiedzta co jest źle i z jakich przyczyn filtra dostały witryny, pragnę tylko przypomnieć że wcześniej te witryny miały po paredziesiąt tysięcy wejść na dzień, przez to musiałem kupić większy Serwer, a teraz nie wykorzystuje nawet połowy zasobów mojego VPSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności