Skocz do zawartości

Google a prawo


MichaelDicson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to wszystko jasssne ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam od czasu do czasu jego bloga, jego blog jest wysoko w google sporo ludzi ko odwiedza na dzień. Przeciez on organizuje kursy dotyczące ebiznesu itp. To chyba zna się na rzeczy a u mnie jego rady działały skutecznie do czasu więc sam nie wiem. Zresztą czytam sporo blogów, blogi Krzysztofa Lisa też odwiedzam oraz bloga Pawła Danielewskiego, czytam także systematycznie serwisy o ecommerce. Internet to jest źródło wiedzy i to potężne źródło. Nie mogę powiedzieć że znam się na pozycjonowaniu dobrze mam styczność z tym około 2, 3 lat i wciąż się uczę ale jak wiadomo seo się zmienia bo algorytmy się zmieniają i uczyć się trzeba w kółko. To jak wy jesteście mądrzejsi i znacie się na optymalizacji i pozycjonowaniu to pokażcie co umiecie doradźcie, a ja z rad skorzystam zobaczymy czy wasze rady przyniosą dobry efekt i strony powracają na swoje miejsce czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tego co widzę na tym forum to sporo ludzi tu piszę i pyta się o powód filtra itp.

ale wiekszosc z nich stosuje sie do udzielonych im rad ;)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wy jesteście mądrzejsi i znacie się na optymalizacji i pozycjonowaniu to pokażcie co umiecie doradźcie, a ja z rad skorzystam zobaczymy czy wasze rady przyniosą dobry efekt i strony powracają na swoje miejsce czy też nie.

3000 + VAT

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant: +2 ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi Michael do dentysty:

- Panie doktorze, boli mnie ząb.

- Bywa. Jadł Pan coś słodkiego?

- Nieważne. Wczoraj nie bolał.

- Dba Pan o zęby? Czyści regularnie?

- Piję tran, kolega mi doradził.

- Acha. Który ząb? Proszę otworzyć usta.

- Zgaduj Pan. Nie otworzę.

...

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant: +2 ;)

jeszcze dwie strony takiego topicu to będzie x2 a nie plus dwa :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie pierwszego postu - Google to strona prywatna. Jak nie chcesz to z niej nie korzystaj. Masz inne wyszukiwarki. Rownie dobrze ja moge Ciebie pozwac, bo masz strone jak widze o grach MMO i nie piszesz tam o mojej stronie tez o grach wiec ja ponosze przez Ciebie strate, bo nie mam odwiedzin - taki sam sposob rozumowania.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez napisane: MAŁO LINKÓW ;)

pozycjonowanie to ciągła, cierpliwa praca dla cierpliwych ludzi - szybko to można włożyć i wyjąć.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności