Skocz do zawartości

Google a prawo


MichaelDicson

Rekomendowane odpowiedzi

He he bezczelny? Chyba zapomniałeś na czym polegają programy partnerskie, na tym forum też ludziom wciska się seo pilota tak samo po przez email jak i bezpośrednio na stronie i nic nie mówię. Ja nikomu nic nie każę. A filtra mam na niektóre frazy mam też kilka serwisów gdzie filter sostał nałożony na całą domenę. Niektóre firmy same mi płacą na to by napisać artykuł sponsorowany i to chyba nie jest też niczym złym wiele serwisów tak robi np znany portal i gazeta w jednym PCFormat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A co mają programy partnerskie do sprzedawania gó**o wartej wiedzy teoretycznej ? Weź się człowieku ogarnij zamiast użalać nad sobą i weź się przyłóż albo do poznawania SEO albo zleć SEO komuś ...

PS

i przyłóż się do języka ojczystego bo przez takich jak Ty durnieje na starość (bez urazy)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj karmicie go koledzy, karmicie. I po co? I tak nie wyciągnie wniosków bo jest najmądrzejszy.

P.S. Chyba, że to czyjeś multikonto i szykuje się grubsza prowokacja :pytajnik:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie niektóre wypowiedzi naprawdę. Niektórzy wypowiadają się tu i chwalą co oni wiedzą o seo ale każdy kto tak wymądrza się to moim zdaniem sam nie wiele wie na temat seo. Żadne rady nie padły to do czego mam się stosować? Jedyna rada która padła to to że mało linkowałem, ale to nie powód filtra bo za to google nie filtruje.

A ja chciał bym poznać przyczynę filtrów, ale widzę że na tym forum to niema nikogo kto zna się na tym dość dobrze, wszyscy to amatorzy w tej dziedzinie na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dicson a coli i frytek nie chcesz jeszcze dodatkowo ? Może jeszcze panienkę do wyrka ? No i oczywiście doradzić jak "obsłużyć" jedno i drugie ????

EOT

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu puszysty, masz tu przyczynę jasno jak na dłoni:

https://www.google.com/search?hl=pl&q=h...366&bih=599

albo kopiujesz cudze teksty, (lekka modyfikacja tu nic nie zmienia) albo masz niefarta, że takie portale jak rmf.fm korzystają z Twojej pracy (w co mniej mi się chce wierzyć). Prawdopodobnie wujek Google (algorytm) w końcu się zorientował, że Twoje strony powielają treści i wyrzucił je dalej. Filtr to to prawdopodobnie nie jest ale, jeśli tak wyglądają wszystkie Twoje teksty, to ja dałbym bana na domeny więc się ciesz, że Cię łagodnie potraktowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nie kopiowałem tekstów, wszystkie pisałem własnoręcznie w oparciu o źródła więc nie wiem

No proszę Cię, przy najlepszych chęciach nie można tego uznać za oryginalny tekst ... nawet automat się połapał :)

RMF FM: https://www.rmf.fm/muzyka/biografia,1111,Baker,Shaun.html

TWOJA STRONA: https://www.lifeparty.pl/biografie/shaun-baker/#more-116

To tekst pierwszy z brzegu, na który trafiłem - nie chcę mi się sprawdzać więcej ale podejrzewam, że inne teksty są podobnie zmajstrowane. Podobieństwo jest takie, że przy najszczerszych chęciach nie można tego uznać za tekst autorski, mi to pachnie zwykłym plagiatem ale nie o tym mowa ... Chciałeś znać przyczynę tego, że Twoje strony poleciały -> masz przyczynę. Według mnie na 100% to jest to.

PS. I zamiast pieklić się na Google'a powinieneś się raczej cieszyć, że Ci podarował "Twoje pięć minut" ... zanim się połapał. Weź się lepiej do roboty, napisz dobre tekst albo zleć komuś i wtedy może coś z tego będzie. I ciesz się, że nikt się na Ciebie nie wkur... za takie wykorzystanie tekstów bez podania źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle napisałeś tytuł " google a prawo" bardziej pasujący jest "Google to prawo" :D bynajmniej im się tak marzy i bardzo skutecznie dążą do założonych celów. Nie radze tez pisać do nich z żalami a już kategorycznie nie z pretensjami albo nie daj boże groźbami prawnymi .Bo to jest jak z allegro wkurzysz admina to nie ważne czy miałeś racje czy nie ban i zapomnij o koncie. I pamiętaj google to nie tam jakieś marne allegro :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najśmieszniejsze jest to, że w wordpresie przy odpowiedniej konfiguracji wtyczek można duplikacje zminimalizować do max 10% nawet przy zaciąganych automatycznie zajawkach z rssów ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności