Skocz do zawartości

Referendum ws. wieku emerytalnego


Bart.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego exit narodem wojowników? poczytaj trochę o pracy u podstaw, oraz o tym jak rodacy po wojnie odbudowali nasz kraj (który był bardzo zniszczony) jaką gospodarkę posiadaliśmy ( nie mówię o sytuacji politycznej) i teraz zobacz jak podstawili nam Leszka vel Bolka (który de facto przyznał się do tego, że współpracował z SB, przeczytaj książkę, oraz aktualną biografię jego żony, gdzie dokładnie wspomniała, że często to nie jej mąż był na manifestacji w Gdańsku tylko podstawiony sobowtór, a prawdziwy Leszek świetnie się bawił z cała agenturą) przesłuchaj sobie przemówienia obecnego premiera z 1992 (zobacz jak skreślano prawdziwych patriotów) i wprowadzano nas w obszar europejski, gdzie i tak, mamy być krajem zacofanym i głupim (ograniczenia lekcji historii itd)

Zrozum jedno, problemem nie jest wiek emerytalny, ja tam mogę pracować do końca życia, ale bezrobocie, które jest przedstawiane fikcyjnie ( w większości przypadków gdy jedna z osób w związku pracuje a druga nie, to nikt nie biegnie do Urzędu Pracy bo po co? ja byłem i prawie swego czasu sądziłem się ze stażystką, która wywyższała się i traktowała nas w sposób niemal pogardliwy)

Daj mi pracę, a będę pracował do 80 lat, nawet do śmierci

naród wojowników, ale i mądrych ludzi, inteligentnych, którzy poprzez wiedzę budowali naszą kulturę i historię, jednak do czasu rozbiorów, ufaliśmy naszym sąsiadom (potem jak tylko odzyskaliśmy niepodległość, lub decydowano się na jakikolwiek przewrót to wspierano nas "dobrym słowem")

pamiętajcie, że w 1939 zrzucono na nas tylko ulotki, a już prędzej było wiadomo że Niemcy wkroczą do Polski, jednak Anglia i z czasem ZSRR zyskały rzesze odważnych rodaków, walczących nie tylko za swój kraj, ale niemal cały świat

niech zmienią też emerytury mundurowe

walki na ulicach własnych miast? a może raczej ich pacyfikowanie by uciszyć naród, i przedstawić im w mediach całkiem zupełnie inną wersję (mówię to jako aspołeczny bezpartyjny oportunista)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dodam od siebie skromne pytanie retoryczne - co to za "wolny kraj" w którym:

- Państwo jest 42% udziałowcem w każdej firmie, czerpiącym zyski przy braku odpowiedzialności za straty?

- Sam nie decydujesz o wieku, w którym przejdziesz na emeryturę (20 lat lub 100 lat)?

- Nie możesz wykonać pracy ani jej zlecić, przy takim rozliczeniu jak sobie życzycie?

- Na każdy przejaw przedsiębiorczej aktywności zezwolenia?

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dokładnie. Ewentualnie zatrudniasz się w społce na umowę o dzieło,żeby wyprowadzać z niej pieniądze. Z tego co sie orientuję każdy ze wspólników może wykonywać czynności na rzecz spółki nieodpłatnie, więc teoretycznie nic nie trzeba płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności