Skocz do zawartości

XSServer nie akceptuje dłużej Xrumera i Scrapeboxa


vanvar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

aliasserver ma koszmarny support, nie polecam - odpisuja po dniu, dwóch..

wiadomosci lifestylowe, sportowe i gadżetowe.

wiadomosci biznesowe dla głodnych wiedzy z tematyki finansów, giełdy czy inwestycji

łódzka agencja reklamowa zapraszamy na stronę ogólnopolskiej agencji reklamowej, oferujemy reklamą outdoor (posiadamy własne ekrany LED) oraz online. Zapraszamy na podstronę Nasi Klienci, zaufało nam już ponad 40 firm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan: o ktorej bedziesz kontaktowal sie z xsserver w sprawie rozwiaznia tej sprawy? Nie wiem czy czegos szukac czy prosic o to zeby mi na sec odblokowali serwer na backup i uciekac gdzie indziej.

Napisalem im maila, zeby przemysleli decyzje, bo z ich uslug korzystalo mnostwo uzytkownikow majacych tam tylko xrumera i inne narzedzia SEO i czy na pewno im sie oplaca to blokowac. Moze jak wszyscy napiszemy podobnego maila, to przemysla decyzje?

Mogliby ewentualnie odrobine podniesc cene, obowiazkowy pakiet proxy czy cokolwiek. Poki co nie widze opcji w podobnej cenie, najtansza sensowna jaka znalazlem to koszta ok. $55/mc czyli o $20 wiecej jak w xsserver :)

wiadomosci lifestylowe, sportowe i gadżetowe.

wiadomosci biznesowe dla głodnych wiedzy z tematyki finansów, giełdy czy inwestycji

łódzka agencja reklamowa zapraszamy na stronę ogólnopolskiej agencji reklamowej, oferujemy reklamą outdoor (posiadamy własne ekrany LED) oraz online. Zapraszamy na podstronę Nasi Klienci, zaufało nam już ponad 40 firm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bojanvuk pisał o czymś innym :) .

Dobra, kto chce może zajrzeć na:

https://wdesign.pl/pio.html

(instrukcja do wejścia w ofertę specjalną i reflink (choć nie wiem, czy za specjalną płacą ;) )).

Ja na razie jestem zadowolony, choć nie czuję się specem od serwerów Windows.

Pozdrawiam,

B.

a. 1GB RAM, 35GB HDD, 1 CPU core Intel Xeon 2.4 GHz, 1Gigabit ethernet link , unlimited bandwidth, Win 2008 server za 35$

b. 2GB RAM, 70GB HDD, 2 CPU core Intel Xeon 2.4 GHz, 1Gigabit ethernet link , unlimited bandwidth, Win 2008 server za 59$

c. 3GB RAM, 105GB HDD, 3 CPU core Intel Xeon 2.4 GHz, 1Gigabit ethernet link , unlimited bandwidth, Win 2008 server za 89$

d. 4GB RAM, 140GB HDD, 4 CPU core Intel Xeon 2.4 GHz, 1Gigabit ethernet link , unlimited bandwidth, Win 2008 server za 100$

Scrapebox & SEO tools Windows VPS łącze 1Gigabit!

Biotechnologia medyczna ..... Seoprzyjazny Silnie Moderowany Katalog Stron PR2

"Ludzie mocno przeceniają swój wpływ na innych i zdecydowanie niedoceniają swojego wpływu na siebie samych" by SZ 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 serwery w Spamahost i zrezygnowałem po kilku miesiącach. Koszmarnie drogi hosting na zwykłym amatorskim łączu. Kupując serwery złomy typu 486 DX i 256 kb ramu dużo nie poszalejecie. Obecnie używam Dedyków na profesjonalnym symetrycznym łączu i prawdziwych serwerów a nie jakiś przestarzałych złomów. Efekty nieporównywalne. Niedługo będę mógł przedstawić fajną ofertę na serwery Bulletproof więc stay updated i zaglądajcie do tego działu ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności