Skocz do zawartości

XSServer nie akceptuje dłużej Xrumera i Scrapeboxa


vanvar

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie nie dramatyzują, na zmiennym IP Netii mieliśmy 5 razy w tygodniu wiadomości od abuse, że proszę coś zrobić z siecią. Zazwyczaj pomagały wyjaśnienia że to wirus, ale szybko przenieśliśmy się na VPSa i niech inni się martwią.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nigdy nie miałem abuse. eot.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerzyki ... tak piszecie a robicie swoje :) wielu z Was ma kompa pod biurkiem tyle tylko że taki jeden potrafi nazwać rzecz po imieniu...

ehh....

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu to czy ktoś dostał jaką kolwiek odpowiedź na założonego ticket'a po tej akcji ?

I jeszcze jedna kwestia? Ktoś korzystał ? https://www.hostvendor.net/ Wojtek wiesz coś na ich temat ?

-------------------------edyta

A tak przy okazji to jeszcze takie "coś" znalazłem: https://www.xrumer-vps.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się do VPSa dostać mogę, ale mam dziwną sprawę z ScrapeBoxem - po prostu nie działa. Nie działa tester proxy, harvestowanie, postowanie - nic. Dziwne...

#edyta: szkoda, że taki cyrk odwalili, jak by nie mogli pare dni wcześniej powiedzieć, przecie bym nie opłacał vpsa.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności